جشن هفته وحدت در شهرک طلائیه برگزار شد

از سلسله جشن های رحمته للعالمین ویژه گرامیداشت هفته وحدت توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری مناطق سه‌گانه شهرداری بندرعباس، جشن هفته وحدت در محله شهرک طلائیه بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اظهار کرد: هفته وحدت، هفته یگانگی و به هم پیوستن دنیای اسلام است و شخصیت نبی مکرم اسلام (ص) به‌عنوان رهبر جهان اسلام و نماد هویت امت واحد اسلامی می‌تواند منشأ وحدت باشد.

محمدمهدی جهانبخش افزود: هفته وحدت در بین امت‌های اسلامی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و موجب همدلی و همبستگی مسلمانان می‌شود و این اتحاد در میان مسلمانان امری لازم و ضروری است چرا که این مهم سبب خنثی شدن ترفندهای دشمنان اسلام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس هرساله در جهت ایجاد شورونشاط شهروندان با برگزاری سلسله جشن‌های هفته وحدت در مناطق سه‌گانه شهری بندرعباس این هفته را گرامی می‌دارد.

جهانبخش اضافه کرد: با توجه به حضور مدیران شهری در این جشن‌ها، می‌توان از آن به‌عنوان پل ارتباطی بسیار مناسب در جهت حل مشکلات شهروندان یاد کرد که بدین واسطه مشکلات و مسائل شهروندان از نزدیک بررسی شود.

در ادامه این مراسم رئیس کمیسیون اقتصاد، برنامه‌ریزی، بودجه و تحول اداری شورای اسلامی شهر بندرعباس، اظهار کرد: از اینکه این شور و اشتیاق در میان شهروندان برای حضور در این جشن که به مناسبت میلاد آخرین فرستاده الهی وجود دارد بسیار خرسندیم.

مجید عسکری زاده ابراز کرد: خداوند در مراحل مختلف برای هدایت انسان‌ها پیامبرانی را مبعوث کرده است که انسان‌ها در هر مرحله به رشد رسیده‌اند و پیامبر اکرم (ص) نیز آخرین فرستاده برای هدایت بشر بوده است.

وی با بیان اینکه بسیار خرسندیم برای میلاد پیامبر اکرم جشن می‌گیریم، تأکید کرد: بر خود می‌بالیم از اینکه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس چنین برنامه‌هایی را در محلات مختلف برگزار می‌کند که این امر جای تشکر دارد و انتظار است این جشن‌ها در جای‌جای بندرعباس گسترش یابد.

عسکری زاده اضافه کرد: هدف پیامبر (ص) اخلاق بوده است و هیچ رسالتی والاتر از اخلاق نیست که باعث رشد انسانیت می‌شود.

وی افزود: مسائل و مشکلات شهر بندرعباس کم نیست و شهرداری و شورا در رفع این مشکلات در تلاش هستند و در جهت رفع مشکلات محلات تازه تأسیس نیز باید اقدامات بیشتری صورت گیرد.

رئیس کمیسیون اقتصاد، برنامه‌ریزی، بودجه و تحول اداری شورای اسلامی شهر بندرعباس در پایان پیشنهاد کرد سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برای کودکان مسابقه‌ای در جهت حفظ و نگهداری محیط‌زیست بندرعباس و آسیب کمتر به آن را برگزار کند.

گفتنی است این جشن با نورافشانی به مناسبت هفته وحدت، اجرای موسیقی، برگزاری مسابقات و اهدای جوایز به شرکت‌کنندگان همراه بود.

IMG_4245 IMG_4251 IMG_4288 IMG_4413 IMG_4258 IMG_4447 IMG_4385 IMG_4371 IMG_4348 IMG_4340 IMG_4461 IMG_4395 IMG_4486 IMG_4319