جشن هفته وحدت در محله سورو برگزار شد

از سلسله جشن های رحمته للعالمین ویژه گرامیداشت هفته وحدت توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری مناطق سه‌گانه شهرداری بندرعباس، جشن هفته وحدت در محله محله سورو بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اظهار کرد: هفته وحدت، هفته یگانگی و به هم پیوستن دنیای اسلام است و شخصیت نبی مکرم اسلام (ص) به‌عنوان رهبر جهان اسلام و نماد هویت امت واحد اسلامی می‌تواند منشأ وحدت باشد.

محمدمهدی جهانبخش افزود: هفته وحدت در بین امت‌های اسلامی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و موجب همدلی و همبستگی مسلمانان می‌شود و این اتحاد در میان مسلمانان امری لازم و ضروری است چرا که این مهم سبب خنثی شدن ترفندهای دشمنان اسلام می‌شود و در بندرعباس این اتحاد و برادری نیز مشهود است.

وی خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس هرساله در جهت ایجاد شورونشاط شهروندان با برگزاری سلسله جشن‌های هفته وحدت در مناطق سه‌گانه شهری بندرعباس این هفته را گرامی می‌دارد.

جهانبخش اضافه کرد: با توجه به حضور مدیران شهری در این جشن‌ها، می‌توان از آن به‌عنوان پل ارتباطی بسیار مناسب در جهت حل مشکلات شهروندان یاد کرد که بدین واسطه مشکلات و مسائل شهروندان از نزدیک بررسی شود.

وی گفت: اهالی محله سورو در همه عرصه ها افتخار آفرینی هایی را برای کشور داشته اند که از جمله آن ها می توان به حضور پر افتخار جوانان این محله در تیم ملی فوتبال ساحلی کشور اشاره کرد.

گفتنی است این جشن با نورافشانی به مناسبت هفته وحدت، اجرای موسیقی، اجرای نمایش، برگزاری مسابقات و اهدای جوایز به شرکت‌کنندگان همراه بود.

IMG_5104 IMG_5128 IMG_5132 IMG_5147 IMG_5172 IMG_5009 IMG_5033 IMG_5040 IMG_5076 IMG_5087