ویژه‌برنامه‌های هفته وحدت اعلام شد

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس هر ساله هم‌زمان با هفته وحدت ویژه‌برنامه‌های مختلفی را با همکاری مناطق سه‌گانه شهری بندرعباس برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اظهار کرد: هفته وحدت، هفته یگانگی و به هم پیوستن دنیای اسلام است و شخصیت نبی مکرم اسلام (ص) به‌عنوان رهبر جهان اسلام و نماد هویت امت واحد اسلامی می‌تواند منشأ وحدت باشد.

محمدمهدی جهانبخش افزود: هفته وحدت در بین امت‌های اسلامی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و موجب همدلی و همبستگی مسلمانان می‌شود و این اتحاد در میان مسلمانان امری لازم و ضروری است چرا که این مهم سبب خنثی شدن ترفندهای دشمنان اسلام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس هرساله در جهت ایجاد شورونشاط شهروندان با برگزاری سلسله جشن‌های هفته وحدت در مناطق سه‌گانه شهری بندرعباس این هفته را گرامی می‌دارد.

جهانبخش در پایان گفت: از جمله مهم‌ترین برنامه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در هفته وحدت امسال برگزاری ویژه‌برنامه در محلات شهرک طلائیه، سورو، چهارصد دستگاه و فرودگاه قدیم است.

vahdat