IMG_0317 (2)96/07/4

طرح گسترش فرهنگ شهروندی با موضوع محرم اجرا می‌شود

در ادامه طرح گسترش فرهنگ شهروندی و هم‌زمان با فرارسیدن ماه محرم سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس اقدام به نصب تابلوهایی حاوی پیام‌های شهروندی با موضوع ماه محرم در شهر بندرعباس کرده است. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با ماه محرم کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری بندرعباس در جهت (ادامه مطلب)

photo_2017-09-25_13-06-5996/07/3

برگزاری زیارت عاشورا به مناسبت ماه محرم در سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس

به مناسبت ماه محرم زیارت عاشورا روزانه در محل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در دهه اول محرم با حضور کارکنان سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس هر روز صبح زیارت عاشورا قرائت می‌شود و با مداحی مداحان، عزاداری سالار شهیدان (ع) (ادامه مطلب)

IMG_031996/07/2

توزیع اقلام فرهنگی محرم از سوی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس

هم‌زمان با ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا امام حسین (ع)، سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس اقدام به توزیع اقلام فرهنگی مرتبط با ماه محرم در شهر بندرعباس کرده است. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با ایام سوگواری اباعبدالله حسین (ع)، سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس اقدام به توزیع (ادامه مطلب)

photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۳_۰۶-۰۴-۲۶96/07/1

قهرمانی شهرداری بندرعباس در لیگ فوتبال ساحلی بانوان کشور

در پنجمین روز از مرحله برگشت لیگ فوتبال ساحلی بانوان کشور، شهرداری بندرعباس در حضور بیش از پانصد هوادار با پیروزی بر آخرین حریف خود در این رقابت ها توانست جام قهرمانی را بالای سر برد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس در آخرین دیدار (ادامه مطلب)

photo_2017-09-19_08-32-0196/06/31

قهرمانی زودهنگام شهرداری بندرعباس در لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور

تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس با پیروزی برابر شهید نوروزی چلیچه توانست قهرمان زودهنگام مسابقات لیگ برتر کشور شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در چهارمین دیدار از دور برگشت لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در حضور بیش از پانصد هوادار در زمین ساحلی غدیر (ادامه مطلب)

photo_2017-09-21_13-04-1496/06/30

تقدیر نماینده ولی‌فقیه در استان از مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس

به‌پاس فعالیت‌های مستمر سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در مقوله غدیرشناسی نماینده مقام معظم رهبری در استان هرمزگان و رئیس بنیاد بین‌المللی غدیر نمایندگی هرمزگان با اهدای لوح تقدیر به محمدمهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از وی تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در (ادامه مطلب)

photo_2017-09-18_15-55-3896/06/30

فرهنگ شهروندی با ساخت کلیپ‌های صوتی آموزشی گسترش می‌یابد

سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، ترویج فرهنگ آپارتمان‌نشینی و حقوق شهروندی را با ساخت کلیپ‌های صوتی آموزشی گسترش می‌دهد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از ساخت کلیپ‌های صوتی آموزشی در جهت ارتقای فرهنگ آپارتمان‌نشینی و شهروندی خبر داد و تصریح کرد: ویژگی (ادامه مطلب)

IMG_30271-533x80096/06/30

فرهنگ شهروندی با ساخت انیمیشن های آموزشی گسترش می‌یابد

سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، ترویج فرهنگ آپارتمان‌نشینی و حقوق شهروندی را با ساخت انیمیشن های آموزشی گسترش می‌دهد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از ساخت کلیپ‌های کوتاه انیمیشنی در جهت ارتقای فرهنگ آپارتمان‌نشینی و شهروندی خبر داد و تصریح کرد: زبان (ادامه مطلب)

photo_2017-09-20_21-40-0296/06/30

ادامه پیروزی‌های پرگل شهرداری بندرعباس در لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان

تیم شهرداری بندرعباس در سومین بازی خود در دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور به پیروزی پر گل مقابل حریف خود دست‌یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در سومین بازی‌ از دور برگشت لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس توانست با (ادامه مطلب)

photo_2017-09-17_23-56-1796/06/29

دیدار مدیرعامل با اعضای کانون هواداران باشگاه ورزشی شهرداری بندرعباس

مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس برای تشکر و قدردانی از اعضای کانون هواداران باشگاه شهرداری بندرعباس با آن‌ها دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این دیدار، تصریح کرد: هواداران سرمایه‌های اصلی باشگاه‌های ورزشی هستند و قطعاً این همراهی آن‌ها (ادامه مطلب)