IMG_0317 (2)96/07/4

طرح گسترش فرهنگ شهروندی با موضوع محرم اجرا می‌شود

در ادامه طرح گسترش فرهنگ شهروندی و هم‌زمان با فرارسیدن ماه محرم سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس اقدام به نصب تابلوهایی حاوی پیام‌های شهروندی با موضوع ماه محرم در شهر بندرعباس کرده است. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با ماه محرم کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری بندرعباس در جهت (ادامه مطلب)

photo_2017-09-25_13-06-5996/07/3

برگزاری زیارت عاشورا به مناسبت ماه محرم در سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس

به مناسبت ماه محرم زیارت عاشورا روزانه در محل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در دهه اول محرم با حضور کارکنان سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس هر روز صبح زیارت عاشورا قرائت می‌شود و با مداحی مداحان، عزاداری سالار شهیدان (ع) (ادامه مطلب)

IMG_031996/07/2

توزیع اقلام فرهنگی محرم از سوی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس

هم‌زمان با ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا امام حسین (ع)، سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس اقدام به توزیع اقلام فرهنگی مرتبط با ماه محرم در شهر بندرعباس کرده است. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با ایام سوگواری اباعبدالله حسین (ع)، سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس اقدام به توزیع (ادامه مطلب)

photo_2017-09-21_13-04-1496/06/30

تقدیر نماینده ولی‌فقیه در استان از مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس

به‌پاس فعالیت‌های مستمر سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در مقوله غدیرشناسی نماینده مقام معظم رهبری در استان هرمزگان و رئیس بنیاد بین‌المللی غدیر نمایندگی هرمزگان با اهدای لوح تقدیر به محمدمهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از وی تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در (ادامه مطلب)

photo_2017-09-18_15-55-3896/06/30

فرهنگ شهروندی با ساخت کلیپ‌های صوتی آموزشی گسترش می‌یابد

سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، ترویج فرهنگ آپارتمان‌نشینی و حقوق شهروندی را با ساخت کلیپ‌های صوتی آموزشی گسترش می‌دهد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از ساخت کلیپ‌های صوتی آموزشی در جهت ارتقای فرهنگ آپارتمان‌نشینی و شهروندی خبر داد و تصریح کرد: ویژگی (ادامه مطلب)

IMG_30271-533x80096/06/30

فرهنگ شهروندی با ساخت انیمیشن های آموزشی گسترش می‌یابد

سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، ترویج فرهنگ آپارتمان‌نشینی و حقوق شهروندی را با ساخت انیمیشن های آموزشی گسترش می‌دهد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از ساخت کلیپ‌های کوتاه انیمیشنی در جهت ارتقای فرهنگ آپارتمان‌نشینی و شهروندی خبر داد و تصریح کرد: زبان (ادامه مطلب)

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۴_۱۹-۳۸-۱۸96/06/26

دومین جشنواره فرهنگ شهروندى در ساحل بندرعباس برگزار شد

دومین جشنواره فرهنگ شهروندى توسط سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در ساحل بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، از سری برنامه‌های کمیته فرهنگ شهروندی، با حضور پر شور شهروندان بندرعباس دومین جشنواره فرهنگ شهروندى در بوستان ساحلی غدیر بندرعباس برگزار شد. در این جشنواره که با حضور (ادامه مطلب)

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۶_۰۹-۵۵-۵۱96/06/25

آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس برگزار شد

آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس با تقدیر از برترین‌های این جشنواره در مسجد ناصری بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: بسیار خرسندیم که توانستیم اولین دوره از جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس را برگزار کنیم (ادامه مطلب)

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۵_۲۳-۱۳-۰۲96/06/25

مسابقات فوتسال مساجد بندرعباس برگزار شد

  مسابقات فوتسال جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس توسط سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، از سری مسابقات فوتبال جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس در مرحله نیمه‌نهایی تیم‌های مسجد شهید بهشتی تازیان و مسجد قائم (الف) به رقابت پرداختند که در (ادامه مطلب)

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۵_۱۴-۲۱-۵۴96/06/25

سراى فرهنگ بوستان کاکتوس راه‌اندازی می‌شود

سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری سازمان پارک‌ها و فضای سبز در بوستان کاکتوس بندرعباس سرای فرهنگ راه‌اندازی می‌کند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس اظهار کرد: در جهت ارتقای سطح فرهنگى، هنرى، ورزشى، اجتماعی در راستاى طرح گسترش فرهنگ شهروندى وجود (ادامه مطلب)