3-596/04/26

ویژه برنامه های شهادت امام جعفر صادق (ع) اعلام شد

با همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، ویژه برنامه های شهادت امام جعفر صادق (ع) در مساجد شهر بندرعباس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس با تشریح ویژه برنامه های شهادت امام جعفر صادق (ع) در بندرعباس، ابراز کرد: ویژه (ادامه مطلب)

photo_2017-07-17_12-53-0096/04/26

نیکبخت سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس شد

علی نیکبخت مربی پرسابقه فوتبال ایران پس از توافق با مسئولین باشگاه فوتبال شهرداری بندرعباس هدایت نارنجی پوشان را در فصل جدید لیگ دسته دو فوتبال کشور برعهده گرفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، “علی نیکبخت” با حضور در دفتر باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس پس از توافق با محمد (ادامه مطلب)

IMG_801896/04/26

سمینار هنر موفق بودن برگزار شد

به همت سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس سمینار رایگان هنر موفق بودن با حضور کارشناسان مسائل خانواده برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، سمینار رایگان هنر موفق بودن با حضور کارشناسان مسائل خانواده در محل تالار فردوسی شهرداری بندرعباس برگزار شد. در این کارگاه آموزشی که با استقبال (ادامه مطلب)

IMG_764196/04/26

اقدامات سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در کاهش آسیب های اجتماعی

با همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس همایش صیانت و گفتمان سازی، اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر با محوریت کارآفرینی و اشتغال در در محل فرهنگسرای طوبی بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: به مناسبت هفته مبارزه (ادامه مطلب)

IMG_008696/04/7

ایستگاه بیست و هشتم برگزاری طرح قرآنی نسیم همدلی(۳)

در روز بیست و هشتم از اجرای طرح نسیم همدلی(۳) توسط سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، ویژه‌برنامه‌های قرآنی سی شب، سی مسجد، سی جز، تلاوت جز بیست و هشتم قرآن کریم با حضور قاریان و شهروندان در مسجد امام حسین (ع) واقع در چهار راه دانشگاه بندرعباس برگزار شد.

IMG_724396/04/7

ایستگاه بیست و هفتم نسیم همدلی(۳) با حضور قاریان کشوری برگزار شد

به همت سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در طرح نسیم همدلی ۳ در ایام ماه مبارک رمضان ویژه‌برنامه‌های قرآنی به مدت سی شب در سی مسجد، تلاوت سی جز قرآن کریم صورت می گیرد که در شب بیست و هفتم از اجرای این برنامه با حضور قاریان بین‌المللی و استانی این مراسم رنگ خاصی (ادامه مطلب)

IMG_722296/04/1

ایستگاه بیست و پنجم برگزاری طرح قرآنی نسیم همدلی(۳)

در روز بیست و پنجم از اجرای طرح نسیم همدلی(۳) توسط سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، ویژه‌برنامه‌های قرآنی سی شب، سی مسجد، سی جز، تلاوت جز بیست و پنجم قرآن کریم با حضور قاریان و شهروندان در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) واقع در محله درخت سبز بندرعباس برگزار شد.

IMG_9614 copy96/04/1

ایستگاه بیست و چهارم نسیم همدلی(۳) با حضور قاریان کشوری برگزار شد

به همت سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در طرح نسیم همدلی ۳ در ایام ماه مبارک رمضان ویژه‌برنامه‌های قرآنی به مدت سی شب در سی مسجد، تلاوت سی جز قرآن کریم صورت می گیرد که در شب بیست و چهارم از اجرای این برنامه با حضور قاریان بین‌المللی و استانی این مراسم رنگ خاصی (ادامه مطلب)

13960328000230636333599838048546_93807_PhotoT96/03/28

حجت‌الاسلام ماندگاری در حسینیه عاشقان ثارالله بندرعباس: رمضان تطهیر گذشته، نورانیت حال، تضمین آینده است

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی ماندگاری در مراسم لیلة‌القدر شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان که با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در حسینیه عاشقان ثارالله بندرعباس برگزار شد با اشاره به بیانات پیامبر اسلام(ص) در خصوص ماه مبارک رمضان اظهار داشت: پیامبر اسلام حضرت محمد(ص) (ادامه مطلب)