9-4-196/04/28

برگزاری تست تیم فوتبال شهرداری بندرعباس جهت حضور در مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس،  محمدمهدی جهانبخش با بیان اینکه قصد داریم در این فصل بار دیگر زمینه صعودمان به لیگ دسته اول را فراهم کنیم، تصریح کرد: تیم شهرداری بندرعباس از نام‌های درخشان و با اعتبار فوتبال کشور است که در این فصل با سازمان‌دهی مناسب و بهره‌گیری از تمامی (ادامه مطلب)

IMG_768896/04/26

از خانواده یک ورزشکار شهید بندرعباسی تجلیل شد

از خانواده شهید ورزشکار عبدالله مسیحی و ورزشکار پیشکسوت حسین ویژه در طی بازی فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس تقدیر شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در طی بازی فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس و ایفا سرام اردکان از خانواده شهید ورزشکار عبدالله مسیحی و ورزشکار پیشکسوت حسین ویژه تقدیر به عمل (ادامه مطلب)

photo_2017-07-17_12-53-0096/04/26

نیکبخت سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس شد

علی نیکبخت مربی پرسابقه فوتبال ایران پس از توافق با مسئولین باشگاه فوتبال شهرداری بندرعباس هدایت نارنجی پوشان را در فصل جدید لیگ دسته دو فوتبال کشور برعهده گرفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، “علی نیکبخت” با حضور در دفتر باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس پس از توافق با محمد (ادامه مطلب)

فوتبال ساحلی96/04/25

شهرداری بندرعباس ۴-ایفا سرام اردکان ۵

تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در دیداری خانگی مغلوب تیم ایفا سرام اردکان شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، از سری مسابقات هفته نهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور (۲۱ تیر) تیم شهرداری بندرعباس در ورزشگاه ساحلی غدیر میزبان تیم ایفا سرام اردکان بود که در پایان با نتیجه ۵ بر (ادامه مطلب)

فوتبال ساحلی96/04/12

شهرداری بندرعباس یک-گلساپوش یزد ۴

تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در دیداری خانگی نتوانست مانع شکستش برابر تیم مقاومت گلساپوش یزد شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، از سری مسابقات هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور شب گذشته(۹تیر) تیم‌های شهرداری بندرعباس و مقاومت گلساپوش یزد در حضور بیش از پانصد هوادار در زمین ساحلی غدیر (ادامه مطلب)

IMG_032296/04/10

مسابقات فوتبال جام رمضان باشگاه اروند محله سورو پایان یافت

مسابقات فوتبال جام رمضان باشگاه اروند محله سورو که با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در دو رده سنی نوجوانان و نونهالان با شرکت ۱۳ تیم از ابتدای ماه مبارک رمضان آغازشده بود با مشخص شدن تیم‌های برتر به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در رده نوجوانان (ادامه مطلب)

photo_2017-06-14_16-36-1796/04/7

شهرداری تبریز ۴-شهرداری بندرعباس ۳

تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس مقابل همنام تبریزی خود طعم شکست را چشید. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، دیدار تیم های شهرداری تبریز و بندرعباس در چهارچوب رقابتهای هفته ششم لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور به میزبانی نماینده تبریز (۳ تیرماه) برگزار شد. در این دیدار برای نارنجی پوشان (ادامه مطلب)

IMG_993996/04/7

برترین‌های مسابقات مینی والیبال جام نسیم همدلی ۳ مشخص شدند

به همت سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس هم‌زمان با ماه مبارک رمضان مسابقات مینی والیبال نونهالان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با ماه مبارک رمضان از سری مسابقات ورزشی در طرح نسیم همدلی (۳)، مسابقات مینی والیبال در رده سنی نونهالان در بندرعباس برگزار شد. در (ادامه مطلب)

photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۵_۱۱-۴۸-۲۸96/04/7

برگزاری مسابقات بدمینتون بانوان جام نسیم همدلی(۳)

به همت سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس و هیئت بدمینتون هرمزگان هم‌زمان با ماه مبارک رمضان مسابقات بدمینتون ویژه بانوان در بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با ماه مبارک رمضان از سری مسابقات ورزشی در طرح نسیم همدلی (۳)، یک دوره مسابقات بدمینتون ویژه بانوان (ادامه مطلب)

photo_۲۰۱۷-۰۶-۲۳_۰۲-۳۹-۵۰96/04/7

برترین‌های مسابقات والیبال ساحلی جام نسیم همدلی(۳) مشخص شدند

مسابقات والیبال ساحلی نسیم همدلی (۳) شهرستان بندرعباس در بخش آقایان که با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس و هیئت والیبال استان هرمزگان در محل زمین والیبال ساحلی مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر بندرعباس برگزار شد با مشخص شدن تیم‌های برتر به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، (ادامه مطلب)