photo_۲۰۱۷-۰۹-۲۳_۰۶-۰۴-۲۶96/07/1

قهرمانی شهرداری بندرعباس در لیگ فوتبال ساحلی بانوان کشور

در پنجمین روز از مرحله برگشت لیگ فوتبال ساحلی بانوان کشور، شهرداری بندرعباس در حضور بیش از پانصد هوادار با پیروزی بر آخرین حریف خود در این رقابت ها توانست جام قهرمانی را بالای سر برد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس در آخرین دیدار (ادامه مطلب)

photo_2017-09-19_08-32-0196/06/31

قهرمانی زودهنگام شهرداری بندرعباس در لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور

تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس با پیروزی برابر شهید نوروزی چلیچه توانست قهرمان زودهنگام مسابقات لیگ برتر کشور شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس در چهارمین دیدار از دور برگشت لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در حضور بیش از پانصد هوادار در زمین ساحلی غدیر (ادامه مطلب)

photo_2017-09-20_21-40-0296/06/30

ادامه پیروزی‌های پرگل شهرداری بندرعباس در لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان

تیم شهرداری بندرعباس در سومین بازی خود در دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور به پیروزی پر گل مقابل حریف خود دست‌یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در سومین بازی‌ از دور برگشت لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس توانست با (ادامه مطلب)

photo_2017-09-17_23-56-1796/06/29

دیدار مدیرعامل با اعضای کانون هواداران باشگاه ورزشی شهرداری بندرعباس

مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس برای تشکر و قدردانی از اعضای کانون هواداران باشگاه شهرداری بندرعباس با آن‌ها دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این دیدار، تصریح کرد: هواداران سرمایه‌های اصلی باشگاه‌های ورزشی هستند و قطعاً این همراهی آن‌ها (ادامه مطلب)

photo_2017-09-19_18-35-4096/06/28

پیروزی شهرداری بندرعباس در دومین بازی لیگ فوتبال ساحلی بانوان

تیم شهرداری بندرعباس در دومین بازی خود در دور برگشت مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور موفق به پیروزی شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در دومین بازی‌ از دور برگشت لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور تیم فوتبال ساحلی بانوان شهرداری بندرعباس توانست با نتیجه ۱۳ بر ۱ (ادامه مطلب)

photo_2017-09-19_22-46-0296/06/28

شهرداری بندرعباس با پنج گل استقلال کاشان را شکست داد

 از هفته سوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور تیم شهرداری بندرعباس در یک بازی پرگل تیم استقلال کاشان را شکست داد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، از هفته سوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور تیم شهرداری بندرعباس در یک بازی پرگل تیم در خانه استقلال کاشان (ادامه مطلب)

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۶_۰۹-۵۵-۵۱96/06/25

آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس برگزار شد

آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس با تقدیر از برترین‌های این جشنواره در مسجد ناصری بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: بسیار خرسندیم که توانستیم اولین دوره از جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس را برگزار کنیم (ادامه مطلب)

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۵_۲۳-۱۳-۰۲96/06/25

مسابقات فوتسال مساجد بندرعباس برگزار شد

  مسابقات فوتسال جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس توسط سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، از سری مسابقات فوتبال جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس در مرحله نیمه‌نهایی تیم‌های مسجد شهید بهشتی تازیان و مسجد قائم (الف) به رقابت پرداختند که در (ادامه مطلب)

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۶_۰۹-۰۳-۲۲96/06/25

همایش کوه‌پیمایی خانواده در کوهستان پارک پنجه علی برگزار شد

به مناسبت هفته دفاع مقدس همایش کوه‌پیمایی خانواده در کوهستان پارک پنجه علی بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با هفته دفاع مقدس از سلسله برنامه‌های ورزشی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس همایش کوه‌پیمایی خانواده در کوهستان پارک پنجه علی بندرعباس برگزار شد. این کوه‌پیمایی با (ادامه مطلب)

photo_2017-09-08_22-33-4296/06/25

روزهای پر کار سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس

سازمان فرهنگی و ورزشی شهردارى بندرعباس این روزها برنامه‌های مختلفی را در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی در شهر بندرعباس در حال اجرا است. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، این سازمان از عید سعید قربان تا کنون در حال انجام فعالیت‌های متعددی در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی در شهر (ادامه مطلب)