photo_2017-09-21_13-04-1496/06/30

تقدیر نماینده ولی‌فقیه در استان از مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس

به‌پاس فعالیت‌های مستمر سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در مقوله غدیرشناسی نماینده مقام معظم رهبری در استان هرمزگان و رئیس بنیاد بین‌المللی غدیر نمایندگی هرمزگان با اهدای لوح تقدیر به محمدمهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از وی تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در (ادامه مطلب)

photo_2017-09-18_15-55-3896/06/30

فرهنگ شهروندی با ساخت کلیپ‌های صوتی آموزشی گسترش می‌یابد

سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، ترویج فرهنگ آپارتمان‌نشینی و حقوق شهروندی را با ساخت کلیپ‌های صوتی آموزشی گسترش می‌دهد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از ساخت کلیپ‌های صوتی آموزشی در جهت ارتقای فرهنگ آپارتمان‌نشینی و شهروندی خبر داد و تصریح کرد: ویژگی (ادامه مطلب)

IMG_30271-533x80096/06/30

فرهنگ شهروندی با ساخت انیمیشن های آموزشی گسترش می‌یابد

سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، ترویج فرهنگ آپارتمان‌نشینی و حقوق شهروندی را با ساخت انیمیشن های آموزشی گسترش می‌دهد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس از ساخت کلیپ‌های کوتاه انیمیشنی در جهت ارتقای فرهنگ آپارتمان‌نشینی و شهروندی خبر داد و تصریح کرد: زبان (ادامه مطلب)

photo_2017-09-17_23-56-1796/06/29

دیدار مدیرعامل با اعضای کانون هواداران باشگاه ورزشی شهرداری بندرعباس

مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس برای تشکر و قدردانی از اعضای کانون هواداران باشگاه شهرداری بندرعباس با آن‌ها دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این دیدار، تصریح کرد: هواداران سرمایه‌های اصلی باشگاه‌های ورزشی هستند و قطعاً این همراهی آن‌ها (ادامه مطلب)

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۵_۲۳-۱۳-۰۲96/06/25

مسابقات فوتسال مساجد بندرعباس برگزار شد

  مسابقات فوتسال جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس توسط سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، از سری مسابقات فوتبال جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس در مرحله نیمه‌نهایی تیم‌های مسجد شهید بهشتی تازیان و مسجد قائم (الف) به رقابت پرداختند که در (ادامه مطلب)

IMG_936596/06/22

جشنواره فیلم کوتاه شهروندی برگزار می‌شود

به همت کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری بندرعباس جشنواره فیلم کوتاه شهروندی در بندرعباس برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: افزایش سطح آگاهی و ارتقا دانش شهروندان زمینه‌ساز رسیدن به شهری آرمانی و مطلوب است که این موضوع از مهم‌ترین اهداف (ادامه مطلب)

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۳_۱۱-۰۵-۰۸96/06/22

فعالیت‌های قرآنی در محلات بندرعباس گسترش می‌یابد

در راستای ترویج رشته‌های قرآنی و مأنوس شدن نونهالان و نوجوانان با قرآن کریم، فعالیت‌های قرآنی در محلات بندرعباس توسط سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری مؤسسه قرآنى بیت النور گسترش می‌یابد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: باید توجه (ادامه مطلب)

IMG_052096/06/19

رقابت‌های لیگ دسته دوم بسکتبال کشور با حضور شهرداری بندرعباس از مهرماه آغاز می‌شود

لیگ دسته دوم بسکتبال آقایان کشور با اولین حضور تیم شهرداری بندرعباس در این رقابت‌ها از ۲۱ مهرماه آغاز می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: مسابقات لیگ دسته دوم بسکتبال آقایان کشور با اولین حضور تیم شهرداری بندرعباس در این رقابت‌ها (ادامه مطلب)

IMG_926396/06/15

سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس دوره‌های خوش‌نویسی برگزار می‌کند

سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در جهت ارتقای سطح هنر خوشنویسی، همکاری خود با انجمن خوشنویسان هرمزگان را گسترش می‌دهد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس اظهار کرد: خوشنویسی هنری است که علاوه بر نگارش یک متن، خوشنویس در آن سعی داشته اثری (ادامه مطلب)

photo_۲۰۱۷-۰۹-۰۵_۱۶-۳۰-۳۱96/06/14

جشن‌های گرامیداشت عید سعید غدیر خم برگزار می‌شود

به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم جشن‌های عید غدیر توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری مناطق سه‌گانه شهرداری بندرعباس برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: عید سعید غدیر خم، روز امتداد ولایت در جلوه امامت است (ادامه مطلب)