97/07/26

پیام تبریک مشاور ورزشی استاندارورئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پیامی فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزشی  را تبریک و تهنیت گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در متن پیام محمدمهدی جهانبخش آمده است: ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح و نیز (ادامه مطلب)

97/07/24

طرح نایب الشهید اجرا می‌شود

طرح زیارتی «نایب الشهید» با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در پیاده‌روی اربعین امسال با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اجرا می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اظهار کرد: راهپیمایی بزرگ اربعین عنایت بزرگ الهی است که در (ادامه مطلب)

97/07/22

آیین گرامیداشت روز عصای سفید برگزار می‌شود

با مشارکت سازمان فرهنگی،‌اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس آیین گرامیداشت روز جهانی عصای سفید در بندرعباس برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،‌ اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس،‌ رئیس سازمان فرهنگی،‌ اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس،‌ بیان کرد: ۲۳ مهرماه به عنوان روز جهانی عصای سفید نام‌گذاری شده و برنامه‌های مختلفی در سطح کشور (ادامه مطلب)

97/07/22

برنامه‌های فرهنگی و ورزشی بانوان بندرعباس گسترش می‌یابد

در نشست رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان مسائل مربوط به بانوان و خانواده بررسی شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش در این نشست با تشریح فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برای بانوان بیان کرد: (ادامه مطلب)

97/07/18

مشاور ورزشی استاندار هرمزگان منصوب شد

طی حکمی از سوی استاندار هرمزگان، محمدمهدی جهانبخش رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به عنوان مشاور ورزشی استاندار هرمزگان منصوب شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در این حکم خطاب به محمدمهدی جهانبخش آورده است: با استعانت از ایزد منان و (ادامه مطلب)

97/07/17

مراسم روز جهانی کودک در بندرعباس برگزار شد

مراسم روز جهانی کودک با اجرای برنامه‌های متنوع برای کودکان در ساحل بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: شاید مظلوم‌ترین قشر جامعه کودکان باشند که کمتر به مسائل مربوط به آن‌ها پرداخته‌شده است. محمدمهدی جهانبخش افزود: فعالیت (ادامه مطلب)

97/07/17

نمایش رایگان فیلم برای کودکان در بندرعباس

به مناسبت هفته کودک نمایش رایگان فیلم برای دانش آموزان مدارس بندرعباس در سینما ستاره شهر صورت پذیرفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: هم‌زمان با هفته کودک با حضور دانش آموزان دبستان‌های بندرعباس نمایش رایگان فیلم در سینما ستاره (ادامه مطلب)

97/07/17

همایش کودکان در دبستان‌های بندرعباس برگزار شد

با هدف گرامیداشت روز کودک و ایجاد نشاط برای کودکان همایش روز کودک در دبستان‌های بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: هم‌زمان با فرارسیدن روز جهانی کودک با هدف ایجاد شورونشاط در کودکان همایش روز کودک در (ادامه مطلب)

97/07/10

برنامه های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در هفته کودک اعلام شد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: در هفته کودک امسال فرصت ها و زمینه های مختلف برای بازی و نشاط کودکان در محلات را باید صورت دهیم. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش در نشست با کمیته های برگزاری روز جهانی کودک در بندرعباس، بیان (ادامه مطلب)