96/10/25

پیام رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پی حادثه جان‌باختن کارکنان نفت‌کش سانچی

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پیامی حادثه جان باختن شهادت گونه کارکنان نفتکش سانچی را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در متن پیام محمدمهدی جهانبخش آمده است: درگذشت شهادت گونه تمامی کارکنان و خدمه کشتی نفتکش کشورمان در سواحل شرقی چین را به (ادامه مطلب)

96/10/24

انتصابات جدید در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس

با توجه به ابلاغیات جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس احکام جدید مسئولین این سازمان ابلاغ شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، با حکم محمدمهدی جهانبخش، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس احکام جدید مسئولین این سازمان به آن‌ها ابلاغ شد. در این احکام که (ادامه مطلب)

96/10/19

یادواره شهدای شهرک توحید برگزار می‌شود

همایش مردان بی‌ادعا توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری قرارگاه تحول محله شهرک توحید بندرعباس برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: شهدا مایه سربلندی، افتخار و عزت ایران هستند و برگزاری یادواره‌ها و گرامیداشت (ادامه مطلب)

96/10/17

فراخوان سومین المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی بندرعباس اعلام شد

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، سومین المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی شهر بندرعباس را در بهمن ماه برگزار می‌کند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های شهر بندرعباس و قرارگیری آن در نوار ساحلی خلیج‌فارس (ادامه مطلب)

96/10/16

فعالیت‌های قرآنی در محلات بندرعباس گسترش می‌یابد

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری قرآن دوستان فعالیت‌های قرآنی را در شهر بندرعباس گسترش می‌دهد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، اظهار کرد: باید توجه داشت که انس با قرآن کریم موجب نشاط و شادابی انسان در زندگی (ادامه مطلب)

96/10/12

طرح بینایی‌سنجی کودکان در سرای فرهنگ شهید کاشانی انجام شد

طرح بینایی‌سنجی کودکان ۳ تا ۶ سال با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و اداره کل بهزیستی استان هرمزگان در سرای فرهنگ شهید کاشانی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: طرح بینایی‌سنجی در کشور با (ادامه مطلب)

96/10/12

پشتیبانی تمام قد معاون خدمات شهری از تیم فوتبال شهرداری بندرعباس

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس و دیگر اعضای هیئت‌مدیره باشگاه شهرداری بندرعباس در نشستی با کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال شهرداری بندرعباس، مسائل و مشکلات باشگاه را بررسی کردند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در این نشست مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، اظهار کرد: تیم (ادامه مطلب)

96/10/10

پیام تبریک مدیرعامل به عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال کشور

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و عضو مجمع عمومی فدراسیون فوتبال کشور در پیامی انتخاب محمود اسلامیان به عضویت هیئت‌رئیسه فدراسیون فوتبال کشور تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در متن پیام محمدمهدی جهانبخش آمده است: برادر گرامی جناب آقای محمود اسلامیان لازم می‌دانم اینک (ادامه مطلب)

96/10/5

حضور مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در تمرینات تیم فوتبال بزرگسالان

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با حضور در محل تمرینات تیم فوتبال بزرگسالان شهرداری بندرعباس از نزدیک با بازیکنان و کادر فنی این تیم دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به همراه جمعی (ادامه مطلب)

96/10/5

سه‌شنبه‌های شهروندی در دبستان شهید غلامی برگزار شد

به‌منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، سه‌شنبه‌های شهروندی در دبستان پسرانه شهید غلامی محله نخل ناخدا برگزار کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: مبارزه با آسیب‌های اجتماعی نیازمند بسترسازی فرهنگی و اجتماعی است و (ادامه مطلب)