97/09/24

از ظرفیت روحانیت در کاهش آسیب‌های اجتماعی بهره‌وری می‌شود

نشست هم‌اندیشی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با روحانیون فعال در زمینه اجتماعی در محل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، الیاس محسنی در این نشست بیان کرد: برای دست‌یابی به جامعه سالم باید کار فرهنگی در اولویت (ادامه مطلب)

97/09/19

هیئت های ورزشی در برگزاری المپیاد ورزش های آبی و ساحلی همکاری می کنند

نشست هم اندیشی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و مسئولین هیئت های ورزشی در خصوص برگزاری المپیاد ورزش های آبی و ساحلی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با تحسین ایده برگزاری المپیاد ورزش های آبی و (ادامه مطلب)

97/09/17

با همکاری باغ کتاب فرهنگ کتاب‌خوانی در بندرعباس گسترش می‌یابد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: در جهت توسعه فرهنگ کتاب‌خوانی شهروندان، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری باغ کتاب اقدامات مشترکی را صورت می‌دهد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، الیاس محسنی در بازدید از باغ کتاب بیان کرد: کتاب اصلی‌ترین نقش در (ادامه مطلب)

97/09/11

نشست هم اندیشی فعالیت های مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس برگزار شد

با حضور مسئولین سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و خانواده‌های فوتبال آموزان مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس، نشست هم اندیشی فعالیت های مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این نشست، بیان کرد: انجام فعالیت‌های (ادامه مطلب)

97/09/10

نشست مشترک رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان در خصوص برگزای المیپیاد ساحلی برگزار شد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در خصوص برگزاری چهارمین المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی بندرعباس با مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این نشست بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود (ادامه مطلب)

97/09/10

بازدید رئیس سازمان از پروژه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در منطقه دو بندرعباس

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به همراه مدیر منطقه دو شهرداری بندرعباس از پروژه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در دست بهره‌برداری واقع در منطقه دو بندرعباس بازدید کردند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به همراه مدیر منطقه دو (ادامه مطلب)

97/09/5

جشن رسول رحمت (ص) در محله گلشهر جنوبی برگزار شد

هم‌زمان با هفته وحدت جشن رسول رحمت (ص) به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در محله گلشهر جنوبی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با هفته وحدت جشن رسول رحمت (ص) به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در محله گلشهر جنوبی (ادامه مطلب)

97/09/3

پیام تبریک رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را به ملت ایران و بسیجیان سلحشور بندرعباس تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در متن پیام الیاس محسنی آمده است: بسیج تندیس پایداری و رمز جاوید مبارزه و مخاصمه با بیدادگران است و بسیجیان (ادامه مطلب)

97/08/29

تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس وضعیت مطلوبی دارد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس وضعیت مطلوبی را دارد و باید با کاهش نقاط ضعف و تقویت این تیم، اتفاقات بسیار خوبی را برای ورزش هرمزگان رقم بزنیم. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، الیاس محسنی در دیدار با بازیکنان و کادر (ادامه مطلب)

97/08/29

سلسله جشن های رسول رحمت (ص) برگزار می شود

به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، سلسله جشن های رسول رحمت (ص) در محلات مختلف بندرعباس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت بیان کرد: هفته وحدت نماد یگانگی و (ادامه مطلب)