00/02/1

مسابقه موبایلی رمضان در بندرعباس برگزار می شود

مسابقه موبایلی رمضان ویژه نوجوانان با عنوان مدافعان آزادی در بندرعباس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس،علاقمندان می توانند جهت شرکت در مسابقه این بازی را از نرم افزار بازار دانلود و نصب نمایند، سپس از صفحه موبایلی که رکورد بازی در آن مشخص باشد، عکس گرفته و (ادامه مطلب)

00/01/31

مسابقه خاطره گویی و خاطره نویسی رمضان من در بندرعباس برگزار می شود

مسابقه خاطره گویی و خاطره نویسی با عنوان “رمضان من” در بندرعباس از ویژه برنامه های ماه رمضان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، این مسابقه ویژه گروه سنی کودک و نوجوان در بندرعباس برگزار می شود. موضوعات این مسابقه اولین روزه، (ادامه مطلب)

00/01/31

مسابقه اذان و مکبری نوای بهشت در بندرعباس برگزار می شود

مسابقه اذان و مکبری نوای بهشت در بندرعباس از ویژه برنامه های ماه رمضان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، این مسابقه ویژه برادران، کودک و نوجوان است.علاقمندان می توانند فیلم کوتاه اذان خود را (حداکثر سه دقیقه) به شماره واتساپ ۰۹۱۶۴۲۶۹۱۷۶ (ادامه مطلب)

00/01/30

مسابقه کتابخوانی رمضان کریم در بندرعباس برگزار می شود

مسابقه کتابخوانی رمضان کریم با محوریت کتاب “رمضان با قرآن” در بندرعباس از ویژه برنامه های ماه رمضان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، این مسابقه ویژه گروه سنی بزرگسال در بندرعباس برگزار می شود.جهت شرکت در مسابقه و دریافت فایل pdf کتاب (ادامه مطلب)

00/01/30

مسابقه موبایلی رمضان در بندرعباس برگزار می شود

مسابقه موبایلی رمضان ویژه کودکان با عنوان قطار قرآنی در بندرعباس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس،علاقمندان می توانند جهت شرکت در  مسابقه این بازی را از نرم افزار بازار دانلود و نصب نمایند، سپس از صفحه موبایلی که رکورد بازی در آن مشخص باشد، عکس گرفته و به (ادامه مطلب)

00/01/29

مسابقه تلاوت یک دقیقه ای قرآن در بندرعباس برگزار می شود

مسابقه تلاوت یک دقیقه ای قرآن با عنوان ۱دقیقه تا بهشت در بندرعباس از ویژه برنامه های ماه رمضان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، علاقمندان می توانند از تلاوت خود به مدت یک دقیقه فیلم گرفته( فیلم ها به صورت افقی (ادامه مطلب)

99/11/18

دومین دوره مسابقات قوی ترین مردان هرمزگان برگزار شد + گزارش تصویری

مسابقات قوی ترین مردان هرمزگان با حضور ۱۱ ورزشکار دردو دسته مثبت یکصد کیلو گرم و منفی یکصد کیلو گرم به مناسبت دهه فجرانقلاب اسلامی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس ، این رقابت ها به میزبانی ورزشگاه شهدای دوراهی ایسینی بندرعباس توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس (ادامه مطلب)

99/11/16

نتایج مسابقات والیبال ساحلی کارکنان شهرداری بندرعباس اعلام شد + گزارش تصویری

مسابقات ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس در رشته والیبال ساحلی با همکاری هیئت والیبال استان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، این مسابقات با حضور دو گروه ۴تیمیبه صورت دوره ای ۱۷ بهمن در مجموعه ورزشی ساحلی غدیر برگزار شد که با انجام۱۲ بازی مرحله گروهی پایان یافت. برگزیدگان این (ادامه مطلب)

99/11/16

جشنواره قصه گویی در محلات شهر بندرعباس برگزار می شود + گزارش تصویری

به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی ایران جشنواره قصه گویی در محلات شهر بندرعباس برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، انتقال مفاهیم انقلاب از طریق قصه به کودکان،ایجاد نشاط اجتماعی، برگزاری برنامه های متنوع در قالب فعالیتهای مختلف فرهنگی، هنری متناسب با روحیه کودکان و نوجوانان، ترویج هنر (ادامه مطلب)

99/10/13

شهروندان بندرعباسی یاد و خاطره سپهبد سلیمانی را گرامی داشتند + (گزارش ویدیویی)

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بندرعباس، شهروندان بندرعباسی با روشن کردن شمع یاد و خاطره سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشتند.