98/10/18

ادای احترام بازیکنان بسکتبالیست دوتیم شهرداری بندرعباس ونیروی زمینی تهران به مقام شامخ شهید سپهبد قاسم سلیمانی

بازیکنان تیم‌های شهرداری بندرعباس و نیروی زمینی تهران قبل از دیدار هفته شانزدهم لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور، به سردار دل‌ها  قاسم سلیمانی ادای احترام کردند. به گزراش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، امروز دوشنبه  و پیش از آغاز بازی کادر فنی و بازیکنان تیم‌های شهرداری بندرعباس ونیروی زمینی تهران (ادامه مطلب)

98/10/13

پیام تسلیت رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پی شهادت جانگداز سردار سرافراز، سپهبد حاج قاسم سلیمانی

⚫همانا از آن خداوندیم و به سوی او باز می گردیم کاروان شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی بار دیگر یکی از سرداران ولایت، یاران خدوم ملت، فرمانده دلاور و سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی را در پرواز به سوی کمال الهی همراه خود کرد.  سردار سلیمانی پس از سال‌ها مجاهدت و تلاش در راه (ادامه مطلب)

98/09/2

اکران چهارمین دوسالانه بین المللی «کارتون کتاب » در نگارخانه خیابانی شهر

با همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس ، اداره کل  کتابخوانه های عمومی استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد و اسلامی استان شهر میزبان چهارمین دوسالانه بین المللی «کارتون کتاب » است . به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی نگارخانه خیابانی شهر (ادامه مطلب)

98/07/16

اکران آموزه‌های فرهنگ ترافیک در شهر بندرعباس

با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، آموزه‌های فرهنگ ترافیک در شهر بندرعباس به نمایش گذاشته شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، هم‌زمان با هفته نیروی انتظامی نماهنگ آموزه‌های فرهنگ ترافیک در بندرعباس به نمایش گذاشته شد. این نماهنگ به آموزش فرهنگ ترافیکی به شهروندان می‌پردازد. نماهنگ (ادامه مطلب)

98/07/16

آرامش جامعه مرهون تلاش‌های پیام‌آوران امنیت است

با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و فرماندهی مرزبانی هرمزگان هفته نیروی انتظامی گرامی داشته شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با اشاره به اهمیت امنیت و پایداری آن بیان کرد: اگر امروز بندرعباس و محیط پیرامونی آن (ادامه مطلب)

98/06/7

برگزاری مراسم سنگ‌زنی در آستانه محرم در بندرعباس

در آستانه فرارسیدن ماه محرم، با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس مراسم سنگ‌زنی در بندرعباس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در آستانه فرارسیدن ماه محرم، در قالب طرح شمیم محرم  98 با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس مراسم سنگ‌زنی در بندرعباس (ادامه مطلب)

98/06/7

تقدیر از کارمندان سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی به مناسبت روز کارمند

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به مناسبت روز کارمند از کارمندان این سازمان تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، الیاس محسنی به مناسبت روز کارمند از کارمندان این سازمان به پاس تلاش هایشان در جهت اهداف سازمان تقدیر کرد. در این مراسم الیاس محسنی با (ادامه مطلب)

98/06/4

اختتامیه کلاس های اوقات فراغت در کوی آیت ا… غفاری برگزار شد

مراسم اختتامیه کلاس های اوقات فراغت کوی آیت ا… غفاری با حضور شهردار بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، امام جماعت و مسئول کانون فرهنگی مسجد مهدیه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، شهردار بندرعباس در این مراسم بیان کرد: شرکت در کلاس‌های اوقات فراغت، (ادامه مطلب)

98/06/2

برگزاری جشنواره تفریحی ورزشی با خانواده در محله ۲۲ بهمن

در ادامه طرح ملی تابستانه با ورزش به مناسبت عید سعید غدیر خم، جشنواره تفریحی ورزشی با خانواده با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در محله ۲۲ بهمن برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: توجه (ادامه مطلب)

98/06/2

برپایی ایستگاه صلواتی در پیاده‌راه حافظ

به مناسبت عید سعید غدیر خم با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس ایستگاه صلواتی در پیاده‌راه حافظ برپا شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، به مناسبت عید سعید غدیر خم ایستگاه صلواتی در پیاده‌راه حافظ برپا شد. این ایستگاه به مناسبت عید سعید غدیر خم اقدام (ادامه مطلب)