از سوی آکادمی فدراسیون فوتبال؛ مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس در هرمزگان برتر شد

از سوی آکادمی فدراسیون فوتبال مدرسه فوتبال باشگاه شهرداری بندرعباس به عنوان برترین آکادمی استعدادیابی فوتبال در استان هرمزگان انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس،ُمدیر آکادمی استعدادیابی باشگاه شهرداری بندرعباس با تأیید این خبر گفت: مدرسته فوتبال باشگاه شهرداری بندرعباس در نخستین سال فعالیت خود با هدف استعدادیابی و پرورش استعدادهای بومی فعالیت خود را آغاز کرد.

عبالرزاق جمشیدون با بیان این زراعتکار، طیبی، آشوری و ملیوار مریبان این آکادمی را تشکیل می دهند، اظهار کرد: در ابتدا از ۱۵۰ بازیکن تست به عمل آمد که در پایان ۹۰ بازیکن برتر گلچین شده و زیر نظر مربیان به تمرین می پردازند.

وی با بیان اینکه از ۲۱ تا ۲۳ دی ماه بندرعباس میزبان مرحله دوم استعدادیابی منطقه ۹ کشور می باشد، اضافه کرد: در این مرحله استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان و جزیره کیش با شرکت بیش از ۱۰۰ نفر از مربیان و بازیکنان حضور خواهند داشت.

مدیر آکادمی استعدادیابی باشگاه شهرداری بندرعباس محل برگزاری این مرحله از استعدادیابی ورزشگاه نخل بندرعباس و به صورت صبح و عصر می باشد، اضافه کرد: نخستین مرحله این طرح به میبانی زاهدان برگزار شد.

وی در پایان خواستار توجه بیشتر مسوولان و اصحاب رسانه به فعالیت های صورت گرفته در بخش استعدادیابی بازیکنان بومی هرمزگان شد.