به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس؛ ایستگاه نقاشی “تصویرگران کودک عاشورایی” برگزار می شود

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس گفت:به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس اقدام به برگزاری ایستگاه نقاشی “تصویرگران کودک عاشورایی” می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، معظمی گودرزی با اشاره به اینکه ایستگاه نقاشی با موضوع عاشورا و اهل بیت (ع) ویژه کودکان دایر می‌شود، خاطرنشان کرد: کودکان تصورات و برداشت‌های خود را از اهل بیت به ‌ویژه اباعبدالله حسین طراحی می‌کنند.

وی با بیان اینکه باید فرهنگ عاشورایی را در بین افراد جامعه به ویژه کودکان نهادینه کنیم، تصریح کرد: مهم ترین راهکار برای تحقق این هدف برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری است که سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری با برنامه ریزی های مدون تا پایان سال ۹۰ در اجرای آن ها گام خواهد برداشت.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در پایان با بیان اینکه زمان برگزاری ایستگاه نقاشی “تصویرگران کودک عاشورایی” جمعه هفته جاری(۲۳ دی) در بوستان غدیر بندرعباس می باشد عنوان کرد: این برنامه از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ برگزار خواهد شد و به تمامی شرکت کنندگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.