طرح محله به محله در محلات الشهدا، نایبند جنوبی و سنگ کن شرقی انجام شد

در ادامه طرح محله به محله با حضور شهردار بندرعباس و مدیران شهری، مسائل و مشکلات خدماتی، حمل و نقل و اجتماعی محلات الشهدا، نایبند جنوبی و سنگ کن شرقی بحث و بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش با مهم دانستن خدمات اجتماعی در محلات اظهار کرد: این سازمان به‌تبع سیاست‌های شورای اسلامی شهر بندرعباس و شهرداری محترم، نسبت به ورود در حل مشکلات محلات کم برخوردار اقداماتی را انجام داده است.

وی افزود: تاکنون برنامه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و ورزشی را در ادامه طرح کاهش آسیب‌های اجتماعی در محلات کم برخوردار را انجام داده‌ایم و اقدامات لازم برای رفع این معضلات در محلات را در برنامه کاری خود داشته‌ایم.

جهانبخش ادامه داد: هر هفته برای بررسی مشکلات و رفع موانع رشد فرهنگی و ورزشی در محلات بندرعباس سازمان فرهنگی ورزشی نیز همراه با مجموعه شهری در این طرح حضور می‌یابد تا از نزدیک با اهالی این محلات به گفت‌وگو و ارائه راه‌حل‌ها برای رفع مشکلات بپردازد.

“محله به محله” طرحی است که از سوی شهرداری بندرعباس، پنجشنبه‌ها انجام و در آن مسئولین شهری هر هفته در سه منطقه از شهر وارد محله‌ای می‌شوند و در طول آن روز کارهایی که در کوتاه‌مدت امکان انجام آن در محله است را صورت می‌دهند.

IMG_8792 IMG_8809 IMG_8817 IMG_8834 IMG_8874 IMG_8879 IMG_8883 IMG_8890