نام نویسی لیگ فوتسال محلات بندرعباس آغاز شد

نام نویسی لیگ فوتسال محلات در مناطق سه‌گانه شهری بندرعباس آغازشده است و تا ۲۸ دی‌ماه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش گفت: مسابقات لیگ فوتسال محلات با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان، هیئت فوتبال شهرستان، بسیج و شهرداری مناطق سه‌گانه بندرعباس باهدف هویت بخشی به محلات و ایجاد شورونشاط فوتبالی و شناخت استعدادهای برتر در سطح محلات از اول دی‌ماه  به نام  جام مدافعان خلیج‌فارس برگزار می‌شود.

جهانبخش اظهار کرد: توسعه ورزش محلات در راستای ایجاد نشاط و سلامتی شهروندان یکی از اولویت‌های این سازمان است که تلاش می‌کنیم در این زمینه اقدامات سازنده‌ای انجام دهیم.

وی افزود: این مسابقات در رده سنی بزرگ‌سال و در سه‌نقطه از شهر بندرعباس با حضور تیم‌هایی از محلات مختلف بندرعباس آغاز خواهد شد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری بندرعباس ابراز کرد: این مسابقات به‌صورت لیگ برگزار می‌شود و تلاش خواهیم کرد مراسم اختتامیه و معرفی تیم‌های برتر در دهه مبارک فجر انجام شود که قطعاً با توجه به استعدادهای خوبی که در این محلات وجود دارد درزمینهٔ ورزش فوتسال بازیکن‌های خوبی شناسایی خواهد شد.

وی در پایان گفت: علاقه‌مندان در مناطق سه‌گانه شهری می‌توانند با توجه به منطقه خود طبق اعلام زیر تا ۲۸ دی‌ماه اقدام به نام نویسی کنند و جهت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۴۰۵۵۴۲۱۸ تماس بگیرند.

محل نام نویسی منطقه یک: گلشهر، پشت پمپ‌بنزین بلال، زمین ورزشی شهید موسی زاده| ۰۹۱۷۹۵۳۶۷۲۵فرامرزی

محل نام نویسی منطقه دو: جنب شهرداری مرکزی، زمین ورزشی فاطمیه| ۰۹۱۷۶۳۱۷۹۶۹ فیروزی

محل نام نویسی منطقه سه: چهارصد دستگاه، جنب حسینیه زنانه، مجموعه ورزشی جوانان چهارصد دستگاه| ۰۹۱۷۷۶۹۱۰۹۶ دلاوری

untitled-1