برنامه های دهه فجر سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس اعلام شد

IMG_9349 IMG_9356

برنامه های دهه فجر سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس اعلام شد

برنامه های ویژه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و هنری شهرداری بندرعباس برای هرچه با شکوه برگزار کردن دهه فجر انقلاب اسلامی امسال مطرح و برای اجرا به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، در این نشست که با پیشنهادات و برنامه های حاضرین همراه بود محمد مهدی جهانبخش بیان کرد: برگزاری باشکوه آیین های پیروزی انقلاب از وظایف اصلی دستگاه های اجرایی است که مشارکت هرچه بیشتر شهروندان در این برنامه ها را نیاز دارد.

وی ادامه داد: باید به هوش باشیم که در مقابل جنگ نرم دشمنان همیشه اقدامات مناسب را انجام دهیم و با بصیرت از توطئه دشمنان جلوگیری کنیم.

جهانبخش افزود: دستگاه های اجرایی نباید در مسئله دهه فجر و معرفی آن برای نسل های بعد سهل انگاری کنند تا بتوانند با حفظ ارزش های انقلاب اسلامی آن را به نسل بعد معرفی کنند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس اذعان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی موج بیداری که در منطقه بوجود آمده وظیفه ما را دو چندان کرده که می‌طلبد مسئولان و مردم بر برگزاری ایام الله دهه فجر توجه بیشتری  داشته باشند.

وی تصریح کرد: عطرافشانی گلزار شهدا، جنگ های شادی ندای انقلاب، نمایشگاه عکس های انقلاب از آثار منصور نعیمی در نگارخانه خیابانی بندرعباس، ایستگاه شادی در میادین پرتردد با همکاری مناطق سه گانه شهری و بسیج از جمله برنامه های این سازمان در دهه فجر امسال است.

جهانبخش اظهار کرد: برگزاری تورهای انقلاب با همکاری شورای اجتماعی محلات، آذین بندی و تبلیغات محیلی، راه اندازی غرفه های فرهنگی و ورزشی در حاشیه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن از دیگر اقدامات این سازمان در دهه فجر می باشد.

وی با بیان اینکه با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری در پی انجام المان های متوقف شده شهری هستیم ادامه داد: اولین دوره لیگ فوتسال محلات، اولین جشنواره سوارکاری هرمزگان، همایش دو همگانی، مسابقه ماهیگیری، مسابقه جهله کشی و کندُرکشی، همایش ورزش های خانوادگی و ساخت و پرواز بادبادک های دست ساز، همایش کوه پیمایی پنجه علی و همایش دوچرخه سواری نیز از برنامه های ورزشی این سازمان در دهه فجر سالجاری است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس در پایان گفت: امیدواریم امسال برنامه های مفید و مناسب تری را در این ایام برگزار کنیم تا در انتقال آرمان های انقلاب اسلامی به نسل بعد و ارزش نهادن بر این دستاوردها اقدامات مناسب تری را انجام دهیم.