برگزاری جشن دهه فجر در محله نایبندشمالی

IMG_0005

IMG_0017

IMG_0028

IMG_0039

IMG_9829

IMG_9842

IMG_9855

IMG_9894

IMG_9910

IMG_9925

IMG_9938

IMG_9942

IMG_9957

IMG_9976

IMG_9992
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در حال برگزاری جشن های دهه فجر در ده محله بندرعباس است که شب اول این برنامه ها در محله نایبندشمالی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در این مراسم محمدمهدی جهانبخش اظهار کرد: تمرکز سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس حضور در محلات و ارتباط مستقیم با مردم است.
وی ادامه داد: به همین منظور برگزاری جشن ها را تمرکز زدایی کرده ایم که در سومین سال برگزاری جشن های دهه فجر در محلات شهر بندرعباس هستیم.
جهانبخش ادامه داد: برگزاری برنامه ها در محلات باعث اتفاقات خوب به واسطه ارتباطات و حضور مسئولین در این برنامه ها می شود و خیلی خوشحالیم که اولین برنامه از سلسه برنامه های ده شب دهه فجر را در محله نایبندشمالی برگزار کردیم.
در ادامه مراسم رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس به بیان خاطرات روزهای شکل گیری انقلاب اسلامی پرداخت و خاطرنشان کرد: در دوارن ستم شاهی در بندرعباس آب و برق نبود و از این شهر به عنوان تبعیدگاه نام می‌بردند.
پرویز سالاری بیان کرد: نبود امکانات در گذشته بسیار مشهود بود و بیشتر پزشکان ما بنگلادشی و یا هندی بودند.
وی گفت: شرایط و امکانات حال حاضر را مدیون پیشتازان انقلاب اسلامی هستیم و باید قدردان زحمات آن عزیزان باشیم.
همچنین در این مراسم خوانندگان هرمزگانی به اجرای موسیقی پرداختند و در ادامه اجرای نمایش طنز، برگزاری مسابقات با حضور حاضرین و اهدای جوایز به آن ها و نور افشانی از دیگر برنامه های اجرایی در این مراسم بود.