برگزاری جشن دهه فجر در محله آزادشهر بندرعباس

به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در حال برگزاری جشن‌های دهه فجر در ده محله بندرعباس است که شب هفتم از این برنامه‌ها در محله آزادشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس اظهار کرد: تمرکز سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس حضور در محلات و ارتباط مستقیم با مردم است.
وی ادامه داد: به همین منظور برگزاری جشن‌ها را تمرکززدایی کرده‌ایم که در سومین سال برگزاری جشن‌های دهه فجر در محلات شهر بندرعباس هستیم.
جهانبخش اضافه کرد: برگزاری برنامه‌ها در محلات باعث اتفاقات خوب به‌واسطه ارتباطات و حضور مسئولین در این برنامه‌ها می‌شود.
حضور اتوبوس آموزش فرهنگ ترافیک و حمل‌ونقل درون‌شهری برای کودکان حاضر در مراسم از دیگر برنامه‌های برگزارشده در طی این جشن بود.
کارشناسان سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری بندرعباس در قالب اتوبوس شادی با حضور در جشن همدلی محله آزادشهر بندرعباس به کودکان حاضر در این جشن با ارائه بسته‌های آموزشی، فرهنگ ترافیک و حمل‌ونقل درون‌شهری را آموزش دادند.
همچنین در این مراسم خوانندگان هرمزگانی به اجرای موسیقی پرداختند و در ادامه اجرای نمایش طنز، تقدیر از تاکسی رانان برتر بندرعباس، برگزاری مسابقات با حضور حاضرین و اهدای جوایز به آن‌ها و نورافشانی از دیگر برنامه‌های اجرایی در این مراسم بود.
IMG_0038

IMG_0059

IMG_0065

IMG_0091

IMG_0103

IMG_0106

IMG_9768

IMG_9817

IMG_9824

IMG_9903

IMG_9936

IMG_9977