برد های با ارزش تیمهای شهرداری در مسابقات مناطق کشور

مسابقات فوتبال مناطق در سنی جوانان و نونهالان در حالی امروز برگزار شد که نماینده استان شهرداری بندرعباس در هر دو رده به پیروزی های با ارزش مقابل حریفان خود دست یافتند.

در ادامه مسابقات فوتبال مناطق کشور در رده سنی جوانان، شاگردان پور سبز علی در تیم شهرداری بندرعباس غوغا به پا کردند و موفق شدند حریف سرسخت و مدعی پاس گناوه بانتیجه ۵ بر۳ مغلوب کند.

این نتیجه درحالی رقم خورد که تیم شهرداری بندرعباس در دقیقه ۲۰ بازی با اخراج دروازبانش ده نفره شد و حتی در پایان نیمه اول با دوگل از حریف خود نیز شکست خورده بود.

اما در پایان با غیرت بازیکنان جوان شهرداری موفق به پیروزی شدند در این دیدار محمد قادری و امین شراعی دوگل و محمد حسین زاده یک گل برای تیم شهرداری بندرعباس موفق به گلزنی شدند.

با این برد شهرداری بندرعباس شش امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت.

اما در دیدارهای روز دوم مسابقات فوتبال مناطق کشور در رده سنی نونهالان در رفسنجان ، نماینده استان تیم شهرداری بندرعباس در یک بازی حساس و نفس گیر موفق شد حریف خود تیم مس رفسنجان میزبان رقابتها با نتیجه دو بریک شکست دهد.

این دیدار که حاشیه زیادی داشته و با دخالت نیروی انتظامی به پایان رسیده بود تیم شهرداری بندرعباس با این پیروزی شش امتیازی و در صدر جدول قرار گرفت و در آستانه صعود لیگ دسته اول فوتبال نونهالان کشور قرار دارد.

بدین ترتیب ، شاگردان هادی بهرامی در آخرین روز از بازیها فردا مقابل تیم ایرانجوان بوشهر قرار خواهد گرفت.

IMG_4422