صعود تیم فوتبال جوانان شهرداری بندرعباس به لیگ دسته اول کشور

مرحله نهایی مسابقات زیرگروه لیگ فوتبال کشور با صعود تیم فوتبال جوانان شهرداری بندرعباس به لیگ دسته اول کشور پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در ادامه رقابت‌های رده سنی جوانان کشور در زیرگروه مناطق به میزبانی باشگاه شهرداری بندرعباس، تیم فوتبال جوانان شهرداری با کسب ۶ امتیاز و ایستادن در صدر جدول رده‌بندی جواز حضور در مسابقات لیگ دسته اول جوانان کشور را به دست آورد.

همچنین در رقابت‌های رده سنی نونهالان به میزبانی شهر رفسنجان تیم فوتبال نونهالان شهرداری بندرعباس در آخرین مسابقه خود با نتیجه ۵ بر ۳ مقابل تیم ایران جوان کنگان نتوانست به پیروزی دست یابد و مجوز ورود به لیگ دسته اول کشور را از دست داد.

همچنین پس‌ازاین صعود مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در دیدار با بازیکنان و کادر فنی این تیم با تشکر از بازی خوب بازیکنان پرتلاش تیم‌ شهرداری بندرعباس اظهار کرد: بازی خوب شما نشان از تعصب شما بازیکنان است و مشخص می‌کند که از هر اقدامی برای تیم خود جهت دست‌یابی به‌جایگاه برتر ورزشی چشم‌پوشی نمی‌کنید.

محمدمهدی جهانبخش ادامه داد: جا دارد از تمام کادر فنی و تمام کسانی که طی این سه سال با توجه به امکانات برای دست‌یابی این جایگاه برای این تیم ورزشی اقدام کردند تشکر ویژه به‌جا آورم.

وی در پایان گفت: خوشحالیم که نتیجه خوبی نصیب تیم شهرداری شد و حال که به دسته بالاتر صعود کردیم، قطعاً می‌توانیم شرایط را در این جایگاه نیز برای پیروزی هموار کنیم.

 

IMG_4829 IMG_4835 IMG_4845 IMG_4881 IMG_4888 IMG_4892