مراسم تقدیر از تیم‌های فوتبال پایه شهرداری بندرعباس برگزار شد

پس از صعود تیم فوتبال جوانان باشگاه شهرداری بندرعباس به لیگ دسته اول جوانان کشور جشن قهرمانی این تیم و تقدیر از تیم‌های فوتبال پایه این باشگاه با حضور مسئولین، مربیان، بازیکنان و خانواده‌های آن‌ها در سالن فردوسی شهرداری بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در این مراسم مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس با تشکر از ورزشکاران، خانواده‌ها و مربیانشان که توانستند به این افتخارات دست یابند، ابراز کرد: از روز اول در سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بنا به پایه‌ریزی تیم‌های پایه شهرداری بندرعباس شد و یک‌شبه تیم‌ها به این موفقیت‌ها دست نیافتند، زمان خیلی زیادی برای این افتخارآفرینی‌ها سپری‌شده و مربیان، سرپرستان و مجموعه همه همکاران برای این آمال تلاش کردند که امروزه به خود می‌بالیم.

محمدمهدی جهانبخش افزود: کمی‌ها و کاستی‌های زیادی برای این امور وجود داشت و مقاومت‌های زیادی را نیز مواجه بودیم که چرا در حوزه ورزش به سرمایه‌گذاری می‌پردازیم، اما این مقاومت‌ها امروز جواب خود را دادند و نشان‌دهنده اتفاقات خوب هستند.

وی ادامه داد: شرایط به‌گونه‌ای نشد که تیم نونهالان شهرداری بندرعباس بتواند به لیگ برتر صعود کند کما اینکه همچنان به دنبال این موضوع هستیم و در حال رایزنی‌ها هستیم تا شرایط را برای این موضوع نیز فراهم کنیم.

جهانبخش تصریح کرد: تیم نوجوانان ما بازی‌های بسیار خوبی را با تیم‌های بزرگ کشور انجام داد و با تلاش‌های فراوان توانست به لیگ دسته اول کشور صعود کند و سال آینده امید به حضور این تیم در لیگ برتر را داریم، همچنین تیم بزرگ‌سالان شهرداری بندرعباس نیز که در لیگ دسته دو کشور حضور دارد از افتخارات این باشگاه به شمار می‌رود.

وی بیان کرد: ما باید این پیوستگی و استمرار در کار را حفظ کنیم که این پیوستگی‌ها باعث می‌شود نماینده هرمزگان در لیگ برتر حضورداشته باشد، خیلی از تیم‌ها توانسته‌اند حتی به لیگ برتر صعود کنند ولی چون تیم‌های پایه قوی‌ای را نداشته‌اند سقوط کردند و مراحل موفقیت خود را به‌خوبی طی نکرده‌اند به همین علت ابتدا به دنبال تقویت تیم‌های پایه خود هستیم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پایان گفت: برای به دست آوردن جایگاه‌های برتر باید بسیار تلاش کنیم و حمایت‌ها خیلی بیشتر باید صورت گیرد، من مطمئن هستم این استعدادهایی که در هرمزگان وجود دارند و مربیان دلسوزی که هستند می‌توانند اتفاقات بسیار دل‌نشین‌تر را برای هرمزگان رقم بزنند و مطمئن هستم جایگاه شهرداری اینجا نیست و ما در تلاش هستیم به مراحل بالاتر دست پیدا کنیم.

در ادامه شهردار بندرعباس نیز افزود: از همه‌کسانی که توانستند باعث این افتخارآفرینی‌ها شوند تشکر می‌کنم و این نتیجه که امروز شاهد آن هستیم حاصل زحمت تمام افرادی است که در کنار تک‌تک بازیکنان و مربیانشان از خود کمکی را دریغ نکردند.

عباس امینی زاده خاطرنشان کرد: تشکیل این تیم‌های پایه برگرفته از نظرات تخصصی آقای جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس است و این خودباوری، کار و تلاش را که باعث چنین نتیجه شایسته‌ای شد را به همه تبریک می‌گویم و این بازیکنان نشان دادند به‌عنوان سرمایه‌های اجتماعی شهر ما آینده‌ساز خواهند بود.

همچنین معاون ورزشی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس با خیرمقدم به همه بازیکنان، خانواده‌ها و مسئولین حاضر در این مراسم، اظهار کرد: از تمام‌کارهایی که برای تیم‌ها پایه با حمایت شهردار محترم، اعضای شورای شهر و مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس اتفاق افتاده است سپاس گذاری می‌کنم.

محمدامین شاهی افزود: این افتخارآفرینی‌ها را به بازیکنان و مسئولین تیم‌ها تبریک می‌گویم و امید دارم که این افتخارآفرینی‌ها مقدمه‌ای برای گام‌های بزرگ‌تر است.

وی اضافه کرد: این تیم‌ها که امروز شاهد افتخارآفرینی‌های آن‌ها هستیم با تمرینات بسیار خوب به جایگاه حال دست یافتند.

شاهی تصریح کرد: تیم نوجوانان شهرداری بندرعباس که در لیگ برتر کشور حضور دارد تا کنون بالغ‌بر ۳۰ بازی را با تیم‌ها بزرگ داشته است، تیم جوانان با تلاش مربیان و بازیکنان به لیگ برتر صعود کرد و تیم نونهالان نیز با تلاش‌ها امید است به رده‌های بالاتر صعود کند.

وی در پایان گفت: مطمئناً این تلاش‌ها می‌توانند در فوتبال ما تأثیر به سزایی داشته باشند و جایگاه فوتبال هرمزگان در کشور را ارتقا بخشند.

مدیر فنی مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس نیز با ایراد سخنانی تصریح کرد: استعدادهای خوبی در این استان وجود دارد که آن‌ها در همین تیم‌های پایه استعدادهایشان کشف خواهد شد.

محمد زراعت کار افزود: هفت نفر از بازیکنان تیم‌های شهرداری بندرعباس برای دعوت به تیم‌های ملی جوانان و نوجوانان به فدراسیون فوتبال معرفی‌شده‌اند که دراین‌بین بیشترین دعوت را باشگاه شهرداری بندرعباس داشته است که نتیجه بسیار خوبی برای این باشگاه به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: برای اینکه این روند به همین‌گونه ادامه داشته باشد و بتوانیم تیم‌های پایه را به آن شکلی که موردنظر است برسانیم و با توجه به اینکه ریاست هیئت فوتبال استان اعلام کرده‌اند امسال سال تیم‌های پایه فوتبال است باید به شکلی عمل کنیم که خروجی مناسبی را از تیم‌های پایه داشته باشیم.

مدیر فنی مدرسه فوتبال شهرداری در پایان گفت: از مسئولین و برگزارکنندگان این مراسم تشکر می‌کنم و امیدوارم هرروز شاهد موفقیت‌های بیشتر تیم‌های هرمزگانی باشیم.

گفتنی است در این مراسم که با اجرای کلیپ از بازیکنان تیم‌های فوتبال شهرداری بندرعباس، اجرای موسیقی و امضای عکس یادگاری تیم ها بود، از بازیکنان و مربیان باشگاه‌های جوانان، نونهالان و زیر ۱۲ سال شهرداری با اهدای لوح و جوایز تقدیر به عمل آمد.

IMG_1006 IMG_1009 IMG_1012 IMG_1025 IMG_1050 IMG_1060 IMG_1071 IMG_1073 IMG_1074 IMG_1077 IMG_1078 IMG_1084 IMG_1092 IMG_4968 IMG_5051 IMG_5115 IMG_5139 IMG_5150 IMG_5207 IMG_5235 IMG_5258 IMG_5301 IMG_5322 IMG_5331 IMG_5339 IMG_5347 IMG_5386 IMG_5389 IMG_5391