برگزاری جشن روز جوان در کوی آیت الله غفاری

به مناسبت ولادت رشیدترین جوان تاریخ‌ساز عاشورا، حضرت علی‌اکبر(ع) و روز جوان جشن روز جوان با حضور اهالی محله کوی آیت‌الله غفاری در این محله برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این مراسم با تبریک میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان اظهار کرد: جوانی دورانی است که باید به آن نگاه ویژه‌ای شود و اگر به آن‌ها و توانایی‌هایشان توجه شود می‌تواند دستاوردهای بزرگی را به سرانجام رساند.

وی افزود: جوان امروز ما در عصری که ارتباطات به اوج خود رسیده نیازمند برنامه‌ریزی برای رسیدن به اهداف عالیه است و نباید ذهن فعال، خلاق و پویای یک جوان محدود و منحصر در مسائل بی‌ارزش شود.

جهانبخش ادامه داد: از انگیزه‌ها و شور جوانی باید در راه درست استفاده شود و قطعاً جوانان کشور ما با تقویت این باور که توانایی‌های خاص در آن‌ها وجود دارد، می‌توانند به موفقیت در زمینه‌های مختلف دست یابند.

وی تصریح کرد: مردم محله کوی آیت‌الله غفاری از مردمان خوب و موفق بندرعباس به شمار می‌روند و از این حضور گرمشان در مراسم امروز تشکر می‌کنم.

در ادامه مراسم نیز حجت‌الاسلام میرزایی بیان کرد: این محله همیشه مردم بزرگی داشته است و از این محله مدیران و انسان‌های بزرگی تحویل جامعه شده‌اند.

وی همچنین با تشکر از حضور جوانان در این مراسم، اضافه کرد: کتاب‌خوانی و ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در میان جوانان یکی از عواملی است که موفقیت جوانان را در پی خواهد داشت.

حجت‌الاسلام میرزایی گفت: خانواده‌ها همان‌طور که وسایل دیگر را برای اعضای خانواده محیا می‌کنند در فرهنگ هم باید کوشا باشند و حتماً فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی را در خانواده خود ایجاد کنند.

گفتنی است مراسم روز جوان در این محله همراه با برنامه‌های مختلف موسیقی، طنز و اجرای مسابقات با شرکت حضار بود که از آن‌ها با اهدای جوایز نیز تقدیر شد.

 

IMG_5460 IMG_5488 IMG_5494 IMG_5509 IMG_5528 IMG_5535 IMG_5546 IMG_5577 IMG_5592 IMG_5595 IMG_5670 IMG_5691 IMG_5703 IMG_5710 IMG_5725