آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس برگزار شد

آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس با تقدیر از برترین‌های این جشنواره در مسجد ناصری بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: بسیار خرسندیم که توانستیم اولین دوره از جشنواره فرهنگی و ورزشی مساجد بندرعباس را برگزار کنیم تا فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی در مساجد بندرعباس پرشورتر شود.

محمدمهدی جهانبخش افزود: مقام معظم رهبرى بر ٣ موضوع تحصیل، تذهیب و ورزش تأکید دارند و اینک خوشحالیم که این خصلت‌ها در افراد حاضر در این جشنواره وجود داشت.

وی ادامه داد: برگزاری این جشنواره فرهنگی و ورزشی در دهه ولایت از نکات برگزیده این جشنواره به شمار می‌رفت و امیدوارم بتوانیم هرساله این جشنواره را در این دهه برگزار کنیم.

جهانبخش تصریح کرد: در این جشنواره که به همت سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس و دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد هرمزگان مسابقات در رشته‌های فوتسال، والیبال، فوتبال دستی، تنیس روی میز، بازی‌های رایانه‌ای، حفظ و قرائت قرآن کریم با حضور پرشور جوانان و نوجوانان بندرعباسی برگزار شد.

گفتنی است در آیین اختتامیه این جشنواره فرهنگی و ورزشی از شرکت‌کنندگان برتر در هر رشته با اهدای لوح و جوایز تقدیر به عمل آمد.

IMG_024ش1IMG_0212IMG_0215IMG_0220

photo_۲۰۱۷-۰۹-۱۶_۰۹-۵۵-۵۱