برنامه های سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در هفته تربیت بدنی اعلام شد

به مناسبت فرارسیدن هفته تریبت بدنی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس اقدام به برگزاری برنامه های مختلف ورزشی در شهر بندرعباس کرده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، معاون ورزشی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح و شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد.
محمدامین شاهی افزود: ورزش را باید محور و زیربنای سالم سازی جامعه و پایدارترین ابزار برای مقابله با بروز انواع انحرافات و آسیب های اخلاقی و اجتماعی قلمداد کرد.
وی ادامه داد: هفته تربیت بدنی فرصت مناسبی برای ارج نهادن به ورزش است و سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در راستای رسالت خود در حمایت از ورزش در شهرستان بندرعباس اقدام به برگزاری برنامه های ورزشی در این هفته کرده است.
شاهی با بیان اینکه برگزاری مسابقه چهارجانبه بسکتبال ۲۰ و ۲۱ مهرماه از نخستین برنامه های اجرایی این سازمان در هفته تربیت بدنی بود، تصریح کرد: برگزاری همایش پیاده روی خانواده در ساحل سورو در تاریخ ۲۸ مهرماه، برگزاری مسابقه بدمینتون در پارک بانوان اصالت در ۲۷ و ۲۸ مهرماه و برگزاری همایش پیاده روی ویژه خانواده کارکنان اداره کل امور مالیاتی استان هرمزگان در ۲۷ مهرماه ساعت ۶:۳۰ صبح در محل پارک شهید دباغیان از جمله مهمترین برنامه های سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در هفته تربیت بدنی امسال است.
وی گفت: همچنین این سازمان در برگزاری مسابقه طناب کشی درهنرستان تربیت بدنی بندرعباس که ۳۰ مهرماه، همایش دوچرخه سواری در محل پشت فرمانداری ۲۷ مهرماه و همایش های همگانی ویژه در سالن فجر که ۲۸ مهرماه برگزار می شود همکاری دارد.

IMG_4741