کارگروه‌های چهارگانه فرهنگی، دینی، اجتماعی و ورزشی راه‌اندازی می‌شوند

شهردار بندرعباس در نشست با مدیران سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس با اعلام خبر تشکیل این کارگروه، گفت: به منظور استفاده از ظرفیت‌های موجود در زمینه های فرهنگی، هنری، دینی، اجتماعی و ورزشی کارگروه های تخصصی این حوزه‌ها در سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس تشکیل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس در نشست مدیران سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس با شهردار بندرعباس، اظهار کرد: با حمایت‌های شهردار محترم در دور جدید فعالیت‌های سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس امیدواریم بتوانیم فعالیت‌ها را به نحو بهتری پیش ببریم.

محمدمهدی جهانبخش افزود: دیدگاه دوره قبلی شورای اسلامی شهر انجام بیشتر امور در محلات حاشیه‌ای و کم برخوردار بود و در این زمینه فعالیت‌های سازمان فرهنگی و ورزشی را پیش برده‌ایم.

وی اضافه کرد: امیدواریم در دور جدید فعالیت‌های سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس بر طبق معیارهای تعریف‌شده بتوانیم فعالیت‌ها را بهتر از گذشته پیش‌بریم.

جهانبخش با تشکر از نگاه خوب شهردار به این سازمان، تصریح کرد: بر طبق اساسنامه وظایف این سازمان را در حال پیش برد هستیم و در این سازمان همیشه نگاه، اداره تیمی بوده است و با تقسیم وظایف امور را پیش می‌بریم.

در ادامه نشست شهردار بندرعباس بیان کرد: با انسجام تیمی اتفاقات خوبی نسبت به گذشته رقم خورده است و فعالیت‌های سازمان فرهنگی و ورزشی با نگاه جدیدتر در حال انجام است.

عباس امینی زاده ابراز کرد: نیاز است کارها در حوزه سازمان‌های شهرداری منسجم‌تر انجام شود تا فعالیت‌ها به نتیجه دلخواه عمومی برسند.

وی ادامه داد: قرار نیست ما در مجموعه شهرداری کار دیگر دستگاه‌ها را انجام دهیم و دیگر نهادها هم باید این موضوع را بدانند، اما در انجام امور و پیش برد فعالیت‌ها با دیگر نهادها همکاری خواهیم کرد.

امینی زاده اظهار کرد: با وجود فعالیت‌های خوب صورت گرفته باید برنامه‌ریزی‌های انجام امور را بهبود بخشیم و با تغییر نگاه‌ها و شیوه انجام کارها، فعالیت‌های خود را بهتر از گذشته انجام دهیم.

وی افزود: با تشکیل کارگروه‌های مختلف در حوزه‌های فرهنگی، دینی، اجتماعی و ورزشی می‌توانیم از ایده‌های برتر و ظرفیت‌های موجود در این زمینه‌ها نیز استفاده کنیم و در انجام بهتر امور از این ایده‌ها و ظرفیت‌ها بهره ببریم.

شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: در زمینه آسیب‌های اجتماعی باید فعالیت‌های خود در محلات را گسترش دهیم و با ارائه راهکارهای مناسب در جهت رفع معضلات و آسیب‌های اجتماعی برآییم.

وی تأکید کرد: فعالیت‌های خود را باید مسجد محور کنیم و از طرح‌های اجرایی در این حوزه حمایت کنیم و راه‌اندازی دارالقرآن مرکزی بندرعباس را پیگیر باشیم.

امینی زاده بیان کرد: نگاه خود را از توسعه زمین‌های ورزشی رو باز در محلات باید به سمت راه‌اندازی سالن‌های چندمنظوره ورزشی در محلات تغییر دهیم تا در فصل‌های گرم سال نیز بتوانیم بهره کافی از آن‌ها را ببریم و بانوان نیز بتوانند به‌راحتی از آن‌ها استفاده کنند.

وی اضافه کرد: زمینه‌های گردشگری در شهر را باید گسترش دهیم و فرهنگ بومی خاص محلات را شناسایی کنیم و در این راستا فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی را در محلات پیش‌بریم.

امینی زاده در پایان گفت: تیم‌های ورزشی موجود را باید با سازوکار جدیدی تقویت کنیم و ورزش‌های همگانی و ساحلی را در بندرعباس گسترش دهیم.

photo_۲۰۱۷-۱۰-۱۸_۱۱-۰۹-۴۱ photo_۲۰۱۷-۱۰-۱۸_۱۱-۰۹-۵۵