جشنواره فرهنگ شهروندی مدارس برگزار شد

به‌منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس جشنواره فرهنگ شهروندی مدارس را در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: مبارزه با آسیب‌های اجتماعی نیازمند بسترسازی فرهنگی و اجتماعی است و همه اقشار جامعه باید در برابر این تهدیدات آگاه و هوشیار باشند.

محمدمهدی جهانبخش اظهار کرد: در جهت آشنایی دانش آموزان با عوارض آسیب‌های اجتماعی، این سازمان با برگزاری جشنواره فرهنگ شهروندی مدارس اقدام به فرهنگ‌سازی مناسب در این زمینه کرده است.

وی افزود: جشنواره فرهنگ شهروندی مدارس در آبان ماه امسال با موضوع فضای مجازی، فرصت و تهدید توسط سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری پلیس فتا به آموزش دانش آموزان می‌پردازد.

جهانبخش خاطرنشان کرد: این جشنواره همچنین به آموزش دانش آموزان در زمینه‌های ورزش شهروندی می پردازد که در این زمینه این سازمان با اهدا بسته هایی شامل وسایل ورزشی و بروشورهایی حاوی پیام های ورزش شهروندی به آموزش دانش آموزان در زمینه های ورزشی می پردازد.

وی گفت: فرهنگ شهروندی استفاده از فضای مجازی و ایمنی در فضای مجازی از موضوعات مهم برگزاری این طرح بود که این مرحله از طرح در هنرستان دخترانه زینب کبری (س) برگزار شد.

IMG_2023 IMG_2025 IMG_2041 IMG_2057 IMG_2084 IMG_2087

FavoriteLoadingAdd to favorites