همایش مردان بی ادعا برگزار شد

همایش مردان بی‌ادعا با حضور خانواده معزز شهید محسن حججی توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری بسیج ناحیه سپاه بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: شهدا مایه سربلندی، افتخار و عزت ایران هستند و برگزاری یادواره‌ها و گرامیداشت یاد و خاطره این غیور مردان و زنان پاسداشت بخشی از رشادت‌های آنان است.

محمدمهدی جهانبخش اظهار کرد: پاسداری از خون شهدا و ارزش‌های انقلاب اسلامی مهم‌ترین رسالت کنونی ما است که در این عرصه نباید از هیچ تلاشی دریغ کنیم.

وی افزود: به همین جهت برای گرامیداشت یاد شهدا، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس یادواره شهدا را در نقاط مختلف بندرعباس برگزار می کند که از این سلسله برنامه‌ها بزرگداشت شهید محسن حججی در ساحل بندرعباس با حضور خانواده شهید مدافع حرم “محسن حججی” برگزار شد.

در این همایش همچنین جانشین سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان تصریح کرد: شهید حججی از قافله کربلا باز مانده بود و به هر طریق ممکن خود را به سالار شهیدان رساند و این شهید والامقام مثل حضرت زینب (س) در اسارت استقامت کرد، مانند حضرت عباس (ع) با رشادت جنگید و مانند مولایش حسین (ع) با بدن بی سر به شهادت رسید.

سرهنگ علی علینژاد با بیان اینکه اگر امروز شهید حججی جسدش در میان ما نیست روحش اکنون در میان ما حاکم است، افزود: مردم هرمزگان در دوران دفاع مقدس بیش از یک هزار و چهارصد شهید تقدیم این انقلاب کردند که در همین حاشیه خلیج فارس که اکنون حضور داریم حماسه آفرینی ها کردند و مستقیماً با آمریکایی ها و دشمن قسم خورده جمهوری اسلامی یعنی استکبار جهانی جنگیدند.

وی خاطرنشان کرد: امروز جوانان مومن، ایثارگر و پرتلاش استان هرمزگان در این شب که به یاد شهید حججی برگزار شده است در حضور شما خانواده شهید حججی با آن شهید والا مقام پیمان می بندند که راه شهید حججی را ادامه خواهند داد و هرگز نخواهند گذاشت خون ارزشمند این شهدا پایمال شود.

جانشین سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان اضافه کرد: جوانان مومن و فداکار استان هرمزگان در دفاع از حرم خوب درخشیده اند و چندین مرحله نیز به آن مناطق اعزام شده اند و در کنار شهید حججی جنگیده اند که از جمله آن ها شهید عبدالمجید سالاری اولین شهید مدافع حرم استان هرمزگان است.

وی در پایان گفت: باید از روح شهدا و امام (ره) استمداد بجوییم تا به رهبری امام عزیزمان مشکلات به پایان برسد و امید داریم که نصرت الهی نزدیک است و مطمئن باشید در آینده نزدیک شاهد سرنگونی رژیم صهیونیستی و آمریکای جهان خوار خواهیم بود.

گفتنی است در این مراسم که با استقبال پرشور خانواده شهدا و دیگر شهروندان همراه بود، خانواده شهید حججی به بیان خاطرات این شهید والا مقام پرداختند و در پایان همایش از خانواده شهید محسن حججی و خانواده شهید عبدالمجید سالاری اولین شهید مدافع حرم هرمزگان تجلیل شد.

IMG_2877 IMG_2889 IMG_2920 IMG_2932 IMG_2941 IMG_2945 IMG_2954 IMG_2984  IMG_3031 IMG_3061

FavoriteLoadingAdd to favorites