سومین دوره المپیاد ورزش های ساحلی بندرعباس برگزار می شود

با حضور رؤسای هئیت های ورزشی استان هرمزگان، نماینده ورزش و جوانان بندرعباس و مسئولین سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اولین نشست در خصوص برگزاری سومین دوره المپیاد ورزش های ساحلی بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: با توجه به ظرفیت های استان هرمزگان در خصوص ورزش های ساحلی باید از این ظرفیت به درستی بهره گیری کنیم.

محمدمهدی جهانبخش اظهار کرد: در غفلت استان هرمزگان در خصوص ورزش های ساحلی، استان های دیگر گوی سبقت را از هرمزگان ربوده اند و حتی استان هایی که دریا ندارند رتبه های برتر ورزش های ساحلی را کسب می کنند و حال به عنوان الگو برای ما تبدیل شده اند.

وی افزود: با توجه به اینکه در سالیان گذشته نیز بندرعباس میزبانی این مسابقات را عهده دار بوده است و طی این سال ها استعدادهای خوبی را در ورزش های ساحلی کشف کرده ایم، امسال نیز این المپیاد در ساحل بندرعباس برگزار می شود.

جهانبخش اضافه کرد: با توجه به اینکه در نیمه دوم سال، بندرعباس شرایط آب و هوایی بسیار مناسبی دارد، بر این هستیم در بهمن ماه امسال سومین دوره المیپاد ورزش های ساحلی را در بندرعباس برگزار کنیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه استان هرمزگان بالغ بر یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مرز آبی دارد نیاز است خلاهای ورزش ساحلی را پر کنیم و به عنوان قطب ورزش های ساحلی مطرح شویم و در سطوح بین الملی این مسابقات را برگزار کنیم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: در سالیان گذشته این مسابقات در رشته های فوتبال، والیبال، دو ساحلی و دیگر رشته های ورزشی برگزار شد که امسال بر این هستیم رشته های برگزاری این المپیاد را گسترش دهیم و علاوه بر دیگر رشته های ساحلی ورزش های آبی را نیز در شمار مسابقات این المپیاد برگزار کنیم.

IMG_9056 IMG_9053

FavoriteLoadingAdd to favorites