سه‌شنبه‌های شهروندی در دبستان شهید غلامی برگزار شد

به‌منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، سه‌شنبه‌های شهروندی در دبستان پسرانه شهید غلامی محله نخل ناخدا برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: مبارزه با آسیب‌های اجتماعی نیازمند بسترسازی فرهنگی و اجتماعی است و همه اقشار جامعه باید در برابر این تهدیدات آگاه و هوشیار باشند.

محمدمهدی جهانبخش اظهار کرد: در جهت آشنایی دانش آموزان با عوارض آسیب‌های اجتماعی، این سازمان با برگزاری جشنواره فرهنگ شهروندی هر سه‌شنبه در مدارس اقدام به فرهنگ‌سازی مناسب در این زمینه کرده است.

وی افزود: جشنواره فرهنگ شهروندی مدارس در دی ماه امسال با موضوع مهارت فرزندپروری، سبک زندگی و آسیب های اجتماعی توسط سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس به آموزش دانش آموزان و اولیای آنان می‌پردازد.

جهانبخش خاطرنشان کرد: این جشنواره همچنین به آموزش دانش آموزان در زمینه‌های ورزش شهروندی می‌پردازد که در این زمینه این سازمان ضمن آموزش ورزش‌های مختلف به دانش آموزان با اهدا بسته‌هایی شامل وسایل ورزشی و بروشورهایی حاوی پیام‌های ورزش شهروندی به آموزش دانش آموزان در زمینه‌های ورزشی و با برگزاری مسابقات ورزشی به ترویج امور مشارکتی و رقابتی دانش آموزان پرداخت.

وی گفت: فرهنگ شهروندی مهارت فرزندپروری، سبک زندگی و آسیب های اجتماعی از موضوعات مهم برگزاری این طرح است که این طرح در دبستان پسرانه شهید غلامی محله نخل ناخدا بندرعباس برگزار شد.

گفتنی است در پایان این مراسم کارگاه آموزش خانواده با موضوعات پیشگیری از آسیب های اجتماعی، مهارت فرزندپروری و سبک زندگی برای اولیای دانش آموزان دبستان پسرانه شهید غلامی برگزار شد.

IMG_5184 IMG_5207 IMG_5212 IMG_5217 IMG_5233 IMG_5248 IMG_5267 IMG_5286 IMG_5290 IMG_5303 IMG_5328 IMG_5178