همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با هنرستان تربیت‌بدنی گسترش می‌یابد

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به همراه دیگر مسئولین این سازمان با حضور در هنرستان تربیت‌بدنی دخترانه نشاط ضمن بازدید از این هنرستان بسته‌های ورزشی را به این هنرستان اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این بازدید با تقدیر و تشکر از مسئولین این هنرستان، اظهار کرد: خلأهایی در زمینه‌های ورزشی استان وجود دارد و مجموعه ورزشی این سازمان با شرایط هنرستان‌های تربیت‌بدنی آشنا هستند.

محمدمهدی جهانبخش افزود: اتفاق خوبی که هنرستان تربیت‌بدنی باعث آن می‌شود، آموزش مهارت‌های ورزشی در کنار تحصیلات دانشگاهی است.

وی تصریح کرد: خلأهایی در خصوص تحصیلات عالی تربیت‌بدنی در استان وجود دارد که نیاز است این خلأ بهتر پر شود.

جهانبخش ادامه داد: از فارغ‌التحصیلان رشته تربیت‌بدنی باید بهره‌گیری شود و امیدواریم در راستای کمک به ورزش از ظرفیت هنرآموزان این هنرستان بهره‌گیری بهتری صورت دهیم.

وی در پایان با بیان اینکه هنرآموزان این رشته باید کار تجربی را نیز فرا گیرند، گفت: ورزش بانوان با وجود ظرفیت‌های فراوان سهم خود را به‌درستی نگرفته است و اگر به این حوزه توجه بیشتری شود در عرصه ورزشی بهترین خواهند شد.

گفتنی است در این بازدید مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس علاوه بر بازدید از بخش‌های مختلف این هنرستان به گفت‌وگو با مسئولین و هنرآموزان این هنرستان پرداخت و مقرر شد همکاری این سازمان با هنرستان تربیت‌بدنی دخترانه نشاط بندرعباس گسترش یابد.

IMG_6254 IMG_6274 IMG_6292 IMG_6303 IMG_6323 IMG_6197 IMG_6202 IMG_6243

FavoriteLoadingAdd to favorites