پشتیبانی تمام قد معاون خدمات شهری از تیم فوتبال شهرداری بندرعباس

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس و دیگر اعضای هیئت‌مدیره باشگاه شهرداری بندرعباس در نشستی با کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال شهرداری بندرعباس، مسائل و مشکلات باشگاه را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در این نشست مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، اظهار کرد: تیم فوتبال بزرگ‌سالان شهرداری بندرعباس از لحاظ فنی و آمادگی بازیکنان در شرایط خوبی به سر می‌برد.

محمدمهدی جهانبخش ادامه داد: باید از حسن نگاه شورای اسلامی شهر و شهردار محترم بندرعباس به این تیم کمال تشکر را کرد.

وی تصریح کرد: تیم فوتبال بزرگ‌سالان شهرداری بندرعباس در این مرحله نیاز به حمایت جدی‌تری دارد و نیاز است حمایت‌های همه‌جانبه از این تیم صورت گیرد.

همچنین در این نشست معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس و عضو هیئت‌مدیره باشگاه شهرداری بندرعباس، بیان کرد: با تمام قدرت از تیم شهرداری بندرعباس حمایت خود را صورت می‌دهیم.

اسماعیل موحدی نژاد افزود: اگر در گذشته کمی‌ها و کاستی‌هایی در باشگاه شهرداری بندرعباس وجود داشته است با تمام تلاش در جهت برطرف کردن آن‌ها بر می‌آییم.

در پایان این نشست همچنین بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال بزرگ‌سالان شهرداری بندرعباس به بیان دغدغه‌ها و خواسته‌های خود در جهت مرتفع شدن مشکلات و پیشرفت تیم پرداختند.

IMG_0650 IMG_0651

FavoriteLoadingAdd to favorites