مرکز مجازی حفظ قرآن کریم در بندرعباس راه اندازی شد

مرکز مجازی حفظ قرآن کریم توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با همکاری موسسه قرآنی بیت النور بندرعباس راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: دین مقدس اسلام، به قرآن کریم به‌عنوان بزرگ‌ترین کتاب آسمانی بسیار اهمیت داده است و در حقیقت این کتاب آسمانی مجموعه قوانین جامع هدایت انسانی به شمار می‌آید.
محمدمهدی جهانبخش اضافه کرد: گسترش فعالیت‌های قرآنی در میان شهروندان باعث مأنوس‌تر شدن آنان با قرآن کریم در جهت بهره‌گیری از فرامین قرآنی و به کار بستن آن در زندگی خواهد شد.
وی تصریح کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری موسسه قرآنی بیت النور در جهت گسترش فعالیت‌های قرآنی و مانوس شدن هرچه بیشتر شهروندان با قرآن کریم به آموزش، تبلیغ، تحقیق و پژوهش در این زمینه پرداخته است.
جهانبخش خاطرنشان کرد: در همین راستا مرکز مجازی حفظ قرآن کریم در بندرعباس مورد بهره برداری قرار گرفت و شهروندان می توانند از طریق این مرکز از مزیت حفظ قرآن کریم به صورت مجازی بهره مند شوند.
وی در پایان گفت: علاقه مندان برای ثبت نام در این دوره ها می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.quranhefz.ir در این دوره ها نام نویسی کنند.

FavoriteLoadingAdd to favorites