دعوت رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله ۲۲ بهمن روز سرنوشت‌ساز ملت ایران، از مردم بندرعباس جهت شرکت در راهپیمایی این روز دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در متن پیام محمدمهدی جهانبخش آمده است:

ایام‌الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران یادآور مجاهدات، ایثار، آزادی‌خواهی و اراده پولادین ملت غیوری است که با رهبری عالمانه امام خمینی (ره) در بهمن‌ماه سال ۱۳۵۷ بزرگ‌ترین حماسه ایران را با استعانت از خداوند متعال در تاریخ آفریدند.

امروز در حالی به سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نزدیک می‌شویم که ایران اسلامی در سایه هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری یکی از امن‌ترین کشورهای منطقه و جهان به شمار می‌رود و در مسیر تعالی و توسعه متوازن قرار دارد.

این‌جانب با گرامیداشت یاد و خاطره آن روزهای خجسته و سرنوشت‌ساز و نکو‌داشت این حماسه‌ی بزرگ، یاد و خاطره معمار کبیر و شهدای انقلاب را گرامی می‌دارم و از درگاه خداوند بزرگ، توفیق و سربلندی همه‌ی مردم ایران در پاسداری از ارزش‌های راستین انقلاب را مسئلت می‌نمایم و ضمن حضور در صف منسجم همشهریان فداکار و صبور، از همه‌ی مردم شریف بندرعباس برای شرکت در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن دعوت می‌کنم.

FavoriteLoadingAdd to favorites