استقبال شهروندان از ایستگاه‌های ۲۲ بهمن سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس

در انتهای مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندرعباس، سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس ایستگاه‌های فرهنگی را برپا کرد که با استقبال خوب شهروندان و مسئولین مواجه شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اظهار کرد: شهروندان شریف، غیور و متدین شهر بندرعباس با حضور در راهپیمایی یوم‌الله۲۲بهمن بار دیگر هوشیاری خود را به معرض دید عموم به‌ویژه دشمنان سرخورده این نظام و جهان اسلام گذاشته و به جهانیان ثابت کردند با تمامی قوا و نیرو از آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) حمایت خواهند کرد.

محمدمهدی جهانبخش انتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جوان جامعه را مهم ارزیابی کرد و ابراز کرد: کودکان و نوجوانان، آینده داران انقلاب اسلامی هستند لذا انتقال دستاوردهای انقلاب به نسل جوان در تبیین این دستاوردها حائز اهمیت است.

وی عنوان کرد: این سازمان باهدف نهادینه کردن فرهنگ انقلاب در قالب برنامه‌های فرهنگی در پایان مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن اقدام به راه‌اندازی غرفه‌های فرهنگی کرد.

جهانبخش افزود: ازجمله این ایستگاه‌ها، ایستگاه نقاشی برای کودکان بود و هدف آن آشنایی کودکان از همان دوران کودکی با انقلاب اسلامی و ارزش‌های مختلف آن است.

وی ادامه داد: در ایستگاه نقاشی کودکان همراه با خانواده‌های خود شرکت کردند و تصویر ذهنی خود را از دوران انقلاب اسلامی به تصویر کشیدند که در کنار این غرفه توزیع کتاب نیز صورت گرفت و فعالیت های ورزشی این سازمان در دهه فجر انقلاب اسلامی نیز در این غرفه به تصویر کشیده شد.

جهانبخش تصریح کرد: تصاویر به‌جامانده از روزهای ابتدایی انقلاب در بندرعباس، تداعی‌کننده خاطرات آن روزها و انتقال‌دهنده مفاهیم ارزشمند اخلاقی و ایمانی است که بخشی از تصاویر ثبت‌شده از سوی “منصور نعیمی” عکاس صاحب‌نام استان هرمزگان از آن روزها در شهر بندرعباس در قالب نمایشگاهی در این ایستگاه فرهنگی به نمایش گذاشته شد.

FavoriteLoadingAdd to favorites
RSS
Instagram