شهردار بندرعباس با بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس دیدار کرد

شهردار بندرعباس به همراه رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در دیدار از بازیکنان و کادرفنی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس از نزدیک به گفت و گو با آن ها پرداختند.

به گزارش روابط عمومی سازمان، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این دیدار، بیان کرد: حمایت های بیشتر شهردار را برای تیم شهرداری بندرعباس در مرحله دوم لیگ دسته دوم کشور خواهیم داشت و امیدواریم منجر به صعود تیم به لیگ یک شود.

محمدمهدی جهانبخش تصریح کرد: در این فصل از رقابت ها در تیم شهرداری بندرعباس از بازیکنان با تجربه استفاده کرده ایم و ۴۵‎ درصد از تیم بومی است و تیم در حال حاضر در وضعیت بسیار خوبی در جدول به سر می برد که افتخاری را برای شهرداری بندرعباس به ارمغان آورده اند.

وی خاطرنشان کرد: موفقیت های این تیم را مدیون شهردار هستیم که با روحیه ورزشی خود این تیم را حفظ کرده و منجر شده است تیم شهرداری بندرعباس مسیر موفقیت را طی کند.

جهانبخش با بیان اینکه مرحله اول این رقابت ها را رد کرده ایم و وارد مرحله سخت تری شده ایم، اظهار کرد: با انتخاب چنین بازیکنانی و با توجه به تجارب این بازیکنان از ابتدا به دنبال صعود بوده ایم و انتخاب چنین سرمربی ای برای تیم نشانه این مورد است.

وی گفت: امیدواریم باز هم شاهد موفقیت ها و افتخارآفرینی های بازیکنان تیم شهرداری بندرعباس باشیم و این افتخارآفرینی ها تداوم داشته باشد و حضور موفقیت آمیز شهرداری را در لیگ دسته اول فوتبال کشور شاهد باشیم.

شهردار بندرعباس نیز در این دیدار اظهار کرد: از زحمات همه بازیکنان و کادر فنی تیم به دلیل این افتخارآفرینی ها  تا کنون تشکر می کنم.

عباس امینی زاده ادامه داد: دغدغه شما بازیکنان نیز دغدغه ای است که ما پیگر آن بوده ایم و اوضاع و تحولات تیم را در رصد دارم و به موضوعات تیم اشرافیت دارم.

وی با بیان اینکه حتی پیش از شهردار بودن از اوضاع و احوال این تیم مطلع بودم، ابراز کرد: همه تیم های دیگر نیز هم اکنون مشکلاتی دارند اما با وجود شما بازیکنان و کادرفنی این تیم نسبت به گذشته در انسجام و انضباط تیمی پیشرفت داشته و این شاکله در ترغیب برای حمایت بیشتر ما را امیدوارتر می کند.

امینی زاده بیان کرد: این تیم سرمایه همه ما، شهر بندرعباس و تمام اعضای تیم است و نتیجه حاصله سازنده آینده همه مان است و شما اعضای تیم در مرحله دوم لیگ باید تلاش بیشتری کنید و نتایج بسیار خوبی را کسب کنید تا بتوانیم موفق شویم.

وی در پایان گفت: باید هرچه بیشتر به سمت استانداردها برویم و در مرحله دوم لیگ دسته دوم کشور بتوانیم نتایج شایسته تری را کسب کنیم.

در پایان این دیدار همچنین سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس با بیان اینکه این بازیکنان قدرت خود را نشان داده اند و این اختلاف امتیاز در لیگ نشانه آن است، همراه با بازیکنان به بیان دغدغه هایشان پرداختند.

FavoriteLoadingAdd to favorites
RSS
Instagram