مراسم سوگواری ایام فاطمیه در بندرعباس برگزار می شود

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در ایام فاطمیه در جهت با شکوه برگزار شدن مراسم سوگواری در بندرعباس با مساجد، حسینیه‌ها، هیئت های مذهبی و … همکاری دارد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش اظهار کرد: همزمان با فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه (س) در دهه دوم مراسم متعددی در سطح شهر بندرعباس برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این ایام در جهت با شکوه برگزار شدن مراسم سوگواری با مساجد، حسینیه‌ها، هیئت های مذهبی و … همکاری دارد.
جهانبخش افزود: از سری برنامه های سوگواری ایام فاطمیه از چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه به مدت ۶ شب مراسم سوگواری در محل حسینیه عاشقان ثارالله بندرعباس برگزار می شود.
وی تصریح کرد: همچنین از ۲۶ بهمن ماه به مدت ۶ شب در مسجد امام رضا (ع) کوی ملت، از ۲۷ بهمن به مدت ۵ شب در مسجد امام محمد باقر (ع) کوی نیایش، از ۲۹ تا ۳ اسفند در حرم هشت شهید گمنام بندرعباس و از ۲۶ بهمن ماه به مدت ۵ شب در هیئت محبان الرضا واقع در بلوار امام حسین (ع) مراسم سوگواری ایام فاطمیه با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار می شود.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پایان گفت: همکاری در برگزاری نمایش مذهبی “بهشتی در میان آتش” اثری از گروه نمایشی فطرس نیز که دوشنبه ۳۰ بهمن ماه در منبر کرتی بندرعباس برگزار می شود از دیگر همکاری های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در ایام دوم فاطمیه در بندرعباس است.

FavoriteLoadingAdd to favorites