سالن چندمنظوره شهدای دوراهی ایسینی افتتاح شد

مراسم افتتاحیه سالن چندمنظوره شهدای دوراهی ایسینی و پایان دوره مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس با حضور اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس، جمعی از مسئولین شهرداری بندرعباس، اعضای مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس همراه با خانواده‌هایشان در محل ورزشگاه دوراهی ایسینی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این آیین بیان کرد: مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس با تلاش کارکنان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با حمایت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس فصل دیگری از فعالیت خود را با موفقیت به پایان رساند.

محمدمهدی جهانبخش افزود: ظرفیت‌های خوبی در میان نوجوانان و جوانان بندرعباسی وجود دارد که مدرسه فوتبال در زمینه کشف این استعدادها بسیار مؤثر است.

وی تصریح کرد: مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس فصل جدید فعالیت خود را از آبان ۹۶ با شرکت ۹۰ نفر مجدداً آغاز کرد و با تشکیل انجمن اولیا و مربیان برای نخستین مرتبه توانستیم ۸ مراسم را با مشارکت خانواده‌های فوتبال آموزان برگزار کنیم.

جهانبخش افزود: در روزهای گذشته تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس توانست به لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور صعود کند، تیم ووشو شهرداری بندرعباس نیز به لیگ برتر کشور صعود کرد و دیگر تیم‌های شهرداری بندرعباس نیز در این سال افتخارآفرینی‌های خوبی را در کارنامه خود ثبت کردند که از همه بازیکنان و اعضای تیم‌ها باید تشکر کرد.

وی خاطرنشان کرد: با حمایت خانواده‌ها امیدواریم سال دیگر نیز این فعالیت و پیشرفت این فوتبال آموزان را در مدرسه فوتبال شهرداری بندرعباس شاهد باشیم.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پایان گفت: سالن چندمنظوره شهدای دوراهی ایسینی با هزینه‌های زیادی راه‌اندازی شده است که حمایت بیشتر شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس برای تجهیز بیشتر را دارد.

در ادامه این مراسم رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر بندرعباس، تصریح کرد: از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و مربیانی که در طول ترم به آموزش فوتبال آموزان پرداختند و همچنین خانواده‌هایشان که این شرایط را برای فرزندان خود فراهم کردند تشکر می‌کنم.

حجت‌الاسلام عامری با بیان اینکه رهبری  به تهذیب، تحصیل و ورزش تأکیددارند، اضافه کرد: نوجوانان با رعایت این موارد می‌توانند زندگی سالمی داشته باشند.

وی ابراز کرد: به تقویت ورزش‌های پایه توصیه دارم و تمام دست‌اندرکاران باید در محلات به آن توجه داشته باشند زیرا با استفاده از این ظرفیت‌ها می‌توان به موفقیت‌های بزرگ دست‌یافت و از تمام ظرفیت‌ها برای زمینه‌های فرهنگی اجتماعی و پرزشی استفاده خواهیم کرد.

در پایان این مراسم همچنین پیراهن تیم فوتبال شهرداری بندرعباس به موحدی نژاد، معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس اهدا شد و از افرادی که در این فصل با مدرسه فوتبال شهرداری همکاری داشتند با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

FavoriteLoadingAdd to favorites
RSS
Instagram