کارکرد آخرین چهارشنبه سال سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی اعلام شد

در جهت پیشگیری از خطرات و تهدیدات چهارشنبه آخر سال سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری دیگر نهادها اقدام به فرهنگ‌سازی صحیح در این زمینه کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: آیین چهارشنبه آخر سال، آئینی است که تا روزگار ما بر جای مانده و متأسفانه در سال‌های اخیر از حالت سنتی خود خارج‌شده و به سمت خشونت سوق داده‌شده است.

محمدمهدی جهانبخش افزود: لحظه‌ای غفلت مسیر زندگی افراد را تغییر می‌دهد و هیچ فردی اعم از تولیدکننده، مجری آتش‌بازی، ناظران یا حتی عابران پیاده و رهگذران از آسیب‌های این خطرات در امان نیستند.

وی تصریح کرد: اقدامات پیشگیرانه، آموزش کودکان و نوجوانان و فرهنگ‌سازی در زمینه این آیین می‌تواند تا حد زیادی از آسیب‌ها و خطرات چهارشنبه آخر سال بکاهد.

جهانبخش گفت: در جهت پیشگیری از این خطرات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری شهرداری بندرعباس، سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس و معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی هرمزگان با چاپ و توزیع بروشور و تبلیغات محیطی به فرهنگ‌سازی صحیح در این خصوص میان شهروندان کرده است.

FavoriteLoadingAdd to favorites
RSS
Instagram