پیام نوروزی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پیامی فرارسیدن عید باستانی نوروز را به شهروندان بندرعباسی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در متن پیام محمدمهدی جهانبخش آمده است:

آمدن نوروز و آغاز فصل بهار که با تغییر طبیعت همراه است، سرشار از آیه‌ها و نشانه‌های خداوند متعال است، فرصت بسیار مغتنمی است تا همچنان که طبیعت لباس کهنه از تن ‌به در می آورد و با طراوت و پر نشاط می‌شود ما نیز آیینه قلوب خود را از زنگار ناراستی و کینه و رخوت بزداییم و امیدوار و پر انرژی مهیای تحول در خود باشیم.

در سالی که گذشت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با توجه به رسالت خود از ابتدای سال با برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و ورزشی در محلات بندرعباس اقداماتی را برای رشد و اعتلای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در شهر بندرعباس اجرایی کرد و امیدواریم این امور را در سال جدید با عزم بیشتری پیش ببریم.

امیدواریم در سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، سال «حمایت از کالای ایرانی» نام‌گذاری شده است با لطف خداوند، زمینه دستیابی به اهداف متعالی انقلاب اسلامی فراهم گردد و شاهد عزت و شکوه روز‌افزون کشور و مردم عزیزمان و به ویژه شهروندان فهیم بندرعباسی باشیم.

در نوروز امسال نیز از همان ابتدای سال فعالیت‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس ادامه پیدا کرده است و این سازمان علاوه بر آذین‌بندی و تبلیغات محیطی در نقاط مختلف بندرعباس با چاپ راهنمای گردشگران نوروزی و تولید نرم‌افزار شهریار با محوریت معرفی و گردشگری شهر بندرعباس و توزیع آن‌ها در میان گردشگران نوروزی به استقبال بهار طبیعت رفته است.

همچنین این سازمان علاوه بر برپایی نمایشگاه تخصصی صنایع‌دستی هرمزگان در شهر بندرعباس ویژه‌برنامه‌های جنگ شادی را در ایام نوروز هر شب با هدف ایجاد شورونشاط میان گردشگران و شهروندان و آشنایی گردشگران نوروزی با شهر بندرعباس در ساحل این شهر برگزار می‌کند.

در پایان این‌جانب فرارسیدن بهار طبیعت و سال نو را تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت، معنویت و شادابی برای مردم ایران به‌ویژه شهروندان بندرعباسی آرزومندم.