سلسله جشن‌های نوروزگاه هرمزگان در حال برگزاری است

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: هم‌زمان با فرارسیدن سال جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هرمزگان جشن‌های نوروزی را در ساحل بندرعباس در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش با تبریک فرا رسیدن سال جدید، بیان داشت: هم‌زمان با فرارسیدن سال جدید سلسله جشن‌های نوروزگاه هرمزگان در ساحل پارک غدیر بندرعباس زیر پرچم در حال برگزاری است.

وی افزود: در این جشن‌ها هر شب با حضور فرمانداران و هنرمندان شهرستان‌های مختلف به معرفی یکی از شهرستان‌های استان هرمزگان پرداخته می‌شود.

جهانبخش تصریح کرد: در آستانه سال جدید و ورود گردشگران مختلف به بندرعباس می‌توان به خوبی از ظرفیت معرفی جاذبه‌های گردشگری شهرستان‌های استان به این گردشگران بهره‌وری کرد و این جشن‌ها با محوریت معرفی شهرستان‌های مختلف استان هرمزگان، در جذب گردشگر و معرفی ابعاد فرهنگی این شهرستان‌ها تأثیرگذار است.

وی خاطرنشان کرد: در طی برگزاری این جشن‌ها تا کنون با حضور فرمانداران و هنرمندان شهرستان‌های بندرعباس، میناب، رودان، جاسک، سیریک به معرفی این شهرستان‌ها پرداخته شده است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: جشن‌های نوروزی هرمزگان تا ۱۱ فروردین‌ماه در ساحل بندرعباس ادامه دارد و در طی آن با حضور فرمانداران دیگر شهرستان‌های هرمزگان به معرفی جاذبه‌های گردشگری آن شهرستان‌ها پرداخته می‌شود.

وی گفت: همچنین در حاشیه برگزاری این جشن‌ها که با استقبال خوب گردشگران و شهروندان روبه‌رو شده است، نمایشگاه تخصصی صنایع‌دستی هرمزگان نیز برپا است.