پیام تبریک رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) و روز جمهوری اسلامی ایران

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در پیامی فرارسیدن روز پدر و روز جمهوری اسلامی ایران را به شهروندان بندرعباسی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، در متن پیام محمدمهدی جهانبخش آمده است:

بی‌تردید حضرت علی (ع) یاور راستین و همیشگی پیامبر گرامی اسلام (ص)، در ترویج و گسترش دین مبین اسلام و ارزش‌های الهی و توحیدی آن، تلاش بسیار و نقش بسزایی داشته است.

عدالت بزرگ‌ترین شاخص جوان مردی است که حضرت علی (ع) در مسند قضاوت هیچ‌گاه از آن چشم‌پوشی نکرد و همواره پیروان خود را به این امر الهی فرا خواند.

بنیان‌گذار انقلاب اسلامی ایران نیز با بهره‌گیری از رهنمودهای آن حضرت، ملت ایران را به عدالت‌خواهی و مبارزه با طاغوت فراخواند و مردم نیز این ندا را لبیک گفتند و جمهوری اسلامی ایران با انتخاب حداکثری خود برگزیدند.

اینک که روزهای آغازین بهار طبیعت با میلاد بزرگ‌مرد علم، عدالت، سخاوت و شجاعت عالم مصادف شده است را به فال نیک گرفته و فرارسیدن میلاد مولای متقیان حضرت علی (ع) و روز پدر را به پدران و مردان بندرعباسی تبریک عرض نموده و برای آن‌ها عزت، سربلندی و سعادت دنیوی و اخروی را از پروردگار عزوجل مسئلت می‌نمایم.

همچنین قرار گرفتن در آستانه روز سرنوشت‌ساز ملت ایران اسلامی و فرارسیدن روز جمهوری اسلامی ایران را پیشاپیش خدمت تمام شهروندان تبریک عرض نموده و از خداوند منان سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی را در تمامی برهه‌های تاریخ را آرزومندم.