جشن‌های نوروز هرمزگان پایان یافت

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: با برگزاری شب فرهنگی شهرستان حاجی‌آباد، جشن‌های نوروز هرمزگان پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش بیان کرد: هم‌زمان با فرارسیدن سال جدید سلسله جشن‌های نوروزگاه هرمزگان در ساحل پارک غدیر بندرعباس زیر پرچم برگزار شد.
وی افزود: در این جشن‌ها هر شب با حضور فرمانداران و هنرمندان شهرستان‌های مختلف به معرفی یکی از شهرستان‌های استان هرمزگان پرداخته شد.
جهانبخش تصریح کرد: این جشن‌ها با محوریت معرفی شهرستان‌های مختلف استان هرمزگان، در جذب گردشگر و معرفی ابعاد فرهنگی این شهرستان‌ها قطعاً تأثیرگذار است.
وی خاطرنشان کرد: در طی برگزاری این جشن‌ها با حضور فرمانداران و هنرمندان شهرستان‌های بندرعباس، میناب، رودان، جاسک، سیریک، بندرکنگ، بندرلنگه، بستک و حاجی‌آباد به معرفی این شهرستان‌ها پرداخته شد.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه، جشن‌های نوروزی هرمزگان که به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هرمزگان در ساحل بندرعباس برگزار شد، تصریح کرد: در طی برگزاری این جشن‌ها با حضور فرمانداران شهرستان‌های مختلف هرمزگان به معرفی جاذبه‌های گردشگری آن شهرستان‌ها پرداخته شد.
وی گفت: در حاشیه برگزاری این جشن‌ها که با استقبال خوب گردشگران و شهروندان روبه‌رو شد در جهت معرفی صنایع‌دستی هرمزگان به گردشگران، نمایشگاه تخصصی صنایع‌دستی هرمزگان نیز برپا بود.