برنامه‌های یک‌ساله سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی اجرا می‌شود

با توجه به رسالت مختلف سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برنامه‌های این سازمان در سال ۱۳۹۷ اجرایی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با توجه به رسالت خود برنامه‌های مختلفی را در نقاط مختلف شهر بندرعباس در سال جدید اجرایی می‌کند.
محمدمهدی جهانبخش افزود: این سازمان در زمینه فعالیت‌های قرآنی، دفاع مقدس، ایثار و شهادت، آموزش همگانی، برگزاری همایش‌ها، جشنواره‌ها و المپیادها، ارتقای فرهنگ شهروندی، ورزش شهروندی و … در مناطق مختلف بندرعباس فعالیت‌های خود را ادامه می‌دهد.
وی افزود: فعالیت‌های فرهنگی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم در حال انجام است و از طریق فضای مجازی نیز امور فرهنگی را بیشتر از گذشته اجرایی خواهیم کرد.
جهانبخش ادامه داد: مسائل اجتماعی در جامعه امروزی بسیار مهم هستند و باید به آن توجه ویژه‌ای شود و به همین منظور علاوه بر فعالیت‌هایی که در گذشته در این خصوص داشته‌ایم باید در محلات اقدامات بیشتری را صورت دهیم و با استفاده از ظرفیت‌های دیگر دستگاه‌ها برنامه‌هایی که نتایج مشخصی را دارند اجرایی کنیم.
وی اضافه کرد: گسترش فعالیت‌های ورزشی در دل محلات در پویایی و نشاط جامعه و ارتقای سلامت در جامعه بسیار تأثیرگذار است که در این علاوه بر تیم داری حرفه‌ای در رشته‌های مختلف ورزشی به ورزش محلات توجه ویژه‌ای در سال جاری خواهیم داشت.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس عنوان کرد: فعالیت‌های پژوهشی این سازمان نیز در سرای محلات و فرهنگسراها در محلات مختلف شهر صورت گرفته و ادامه‌دارند.
وی در پایان گفت: با حمایت‌های اعضای محترم شورای اسلامی شهر بندرعباس و شهردار فرهیخته بندرعباس در سال جدید امیدواریم بتوانیم فعالیت‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس را به نحو بهتری پیش ببریم.