یادواره شهیدان رئیسی و دارا برگزار شد

بزرگداشت دریادلان استکبارستیز، شهیدان رئیس و دارا با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس و دیگر نهادها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: پاسداری از خون شهدا و ارزش‌های انقلاب اسلامی مهم‌ترین رسالت کنونی ما است که در این عرصه نباید از هیچ تلاشی دریغ کنیم.

محمدمهدی جهانبخش اضافه کرد: دفاع و گسترش ارزش‌های اسلامی و انقلابی که در شعار همیشگی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» تبلور یافته است وظیفه نهادهای فرهنگی است.

وی تصریح کرد: شهدا مایه سربلندی، افتخار و عزت ایران هستند و برگزاری یادواره‌ها و گرامیداشت یاد و خاطره این غیور مردان و زنان، پاسداشت بخشی از رشادت‌های آنان است.

جهانبخش افزود: شهامت و شجاعت ریشه در ذات مردان و زنان هرمزگانی دارد و در تمامی عرصه‌های انقلاب این دریادلان با حضور چشمگیر خود نقش بارزی در عرصه دفاع داشته و خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: شهیدان دارا و رئیسی در مواجهه مستقیم با دشمن در راه دفاع از آب‌وخاک کشور اسلامی ایران به مقام شامخ شهادت نائل شدند و به دفتر افتخارات هرمزگان افزودند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس ابراز کرد: به‌منظور پاسداشت و بزرگداشت این دلاورمردی ها و رشادت‌ها، یادواره شهیدان رئیسی و دارا در محل حسینیه عاشقان ثارا… بندرعباس برگزار شد.