اجرای مشترک برنامه ها میان سازمان های فرهنگی، اجتماعی ورزشی و میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری

در دیدار رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری زمینه‌های گسترش گردشگری در بندرعباس بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این دیدار، تصریح کرد: گردشگری نقش مهمی را در احیاء و متنوع سازی اقتصادی جوامع ایفا می‌کند و ایجاد اشتغال و دستیابی به درآمدی پایدار و مناسب و همچنین شناخت متقابل فرهنگی از آثار اجتماعی و اقتصادی این صنعت است.

محمدمهدی جهانبخش افزود: شهر بندرعباس در بخش گردشگری می‌تواند بسیار پویا باشد و توجه به مراکز گردشگری و خدمت‌رسانی از طریق مراکز گردشگری می‌تواند به جذب بیشتر گردشگر در این شهر کمک شایانی کند.

وی اضافه کرد: در همین راستا و با توجه به این رسالت که به تازگی به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس محول شده است، برنامه‌ریزی‌های مختلفی در زمینهٔ گردشگری در حال صورت گرفتن است.

جهانبخش تصریح کرد: با توجه به اینکه سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری درزمینهٔ گردشگری پیشگام است، استفاده از تجربیات و راهکارهای فعالین گردشگری برای انجام اقدامات مشترک در جهت گسترش این صنعت در بندرعباس می‌تواند تأثیر به سزایی داشته باشد.