برنامه‌های ماه رمضان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اعلام شد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس از اعلام ویژه‌برنامه‌های این سازمان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش اظهار کرد: ماه مبارک رمضان فرصتی برای شب‌زنده‌داری، دعا و نیایش برای رسیدن به محبوب و فرصتی برای مناجات، نیایش با خداوند منان و فرصتی برای بخشیدن و بخشیده شدن است.

وی افزود: در این ماه باید از تمامی زرق و برق‌های دنیوی دوری‌کنیم و با شناخت بهتر از خود در راه شناخت و معرفت و خداشناسی گام برداریم.

جهانبخش تصریح کرد: رمضان ماه پربرکت و ضیافت الهی است که باید با تصحیح در رفتار و کردار خود بتوانیم در راه تقرب الهی و خدمت هرچه بیشتر به شهروندان گام برداریم.

وی اضافه کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در راستای توجه به مقوله‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به عنوان مقوله‌های محوری در محلات سعی در اجرای برنامه‌های مختلف در این ماه مبارک در سطح شهر بندرعباس دارد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس ابراز کرد: برگزاری ۳۰ شب، ۳۰ جز که با محوریت تلاوت قرآن کریم در ۳۰ محله شهرستان بندرعباس با رویکرد جدید برگزار می‌شود از شاخص‌ترین برنامه‌های فرهنگی این سازمان در ماه مبارک رمضان به شمار می‌رود.

وی خاطرنشان کرد: جشن‌های ویژه ایام‌الله رمضان، برگزاری مراسم شب احیا با همکاری مناطق سه‌گانه و سازمان‌های شهرداری بندرعباس و شورای اجتماعی محلات از دیگر برنامه‌های اجرایی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در ماه رمضان امسال است.

جهانبخش اظهار کرد: برگزاری مسابقات در ماه مبارک رمضان با استفاده از کتاب آیات زندگی و فعالیت‌های قرآنی و مرتبط با ماه رمضان در فضای مجازی از دیگر اقدامات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در این ماه مبارک است.

وی گفت: علاوه بر برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی مختلف در محلات بندرعباس برنامه‌های ورزشی این سازمان نیز به شکل ویژه در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می‌شوند که از اهم آن‌ها برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری بندرعباس و برگزاری برنامه‌های ورزشی در محلات بندرعباس است.