سلسله جشن‌های شوق انتظار آغاز شد

اولین شب از سلسله جشن‌های شوق انتظار هم‌زمان با ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) با محوریت گرامیداشت روز جوان در ساحل بندرعباس برگزار شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با تبریک فرارسیدن ایام فرخنده ماه شعبان، بیان کرد: ماه شعبان، موسم طلوع سه خورشیدی است که نام و راهشان از آغاز با یکدیگر عجین بوده و اکنون نیز پس از قرن‌ها، نام پرمهرشان در تقویم‌ها همراه و عجین است.

محمدمهدی جهانبخش افزود: در تاریخ دین مبین اسلام، ماه مبارک شعبان، مزین به طلوع انوار تابناکی از آسمان ولایت و امامت است که با طلوع نورانی خود، روشنی‌بخش دل‌ها و دیدگان مؤمنین خداجویند.

وی تصریح کرد: برگزاری ویژه‌برنامه‌های اعیاد شعبانیه در تقویت و ترویج هویت و باورهای دینی و ملی، افزایش نشاط اجتماعی با بهره‌‌گیری از فضای معنوی اعیاد مذهبی امری بدیهی به شمار می‌رود.

جهانبخش اضافه کرد: از همین رو سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس هم‌زمان با طلیعه ماه شعبان سلسله جشن‌های شوق انتظار را با اجرای برنامه‌های مختلف در حال برگزاری است.

وی خاطرنشان کرد: اولین شب از سلسله جشن‌های شوق انتظار هم‌زمان با ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) با محوریت گرامیداشت روز جوان در ساحل بندرعباس برگزار شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: این سلسله جشن‌ها با حضور هنرمندان مطرح و اجرای برنامه‌های مختلف هر شب ساعت ۲۰ در ایام فرخنده ماه شعبان برگزار می‌شود.