شب پنجم سلسله جشن‌های شوق انتظار برگزار شد

پنجمین شب از سلسله جشن‌های شوق انتظار همزمان با سالروز میلاد حضرت ولی عصر (عج) در ساحل بندرعباس با استقبال ویژه شهروندان برگزار شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با تبریک فرارسیدن ایام فرخنده ماه شعبان، بیان کرد: ماه شعبان، موسم طلوع سه خورشیدی است که نام و راهشان از آغاز با یکدیگر عجین بوده و اکنون نیز پس از قرن‌ها، نام پرمهرشان در تقویم‌ها همراه و عجین است.

محمدمهدی جهانبخش افزود: در تاریخ دین مبین اسلام، ماه مبارک شعبان، مزین به طلوع انوار تابناکی از آسمان ولایت و امامت است که با طلوع نورانی خود، روشنی‌بخش دل‌ها و دیدگان مؤمنین خداجویند.

وی تصریح کرد: برگزاری ویژه‌برنامه‌های اعیاد شعبانیه در تقویت و ترویج هویت و باورهای دینی و ملی، افزایش نشاط اجتماعی با بهره‌‌گیری از فضای معنوی اعیاد مذهبی امری بدیهی به شمار می‌رود.

جهانبخش اضافه کرد: از همین رو سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس هم‌زمان با طلیعه ماه شعبان سلسله جشن‌های شوق انتظار را با اجرای برنامه‌های مختلف در حال برگزاری است.

وی خاطرنشان کرد: پنجمین شب از سلسله جشن‌های شوق انتظار با حضور هنرمندان مطرح و اجرای برنامه‌های مختلف در ساحل بندرعباس برگزار شد.

گفتنی است این ویژه برنامه که با حضور هنرمندان استان آذربایجان شرقی برگزار شد با استقبال ویژه شهروندان در ساحل بندرعباس همراه بود.