چهارمین مرحله طرح قرآنی نسیم همدلی برگزار می شود

نخستین جلسه هم‌اندیشی برنامه‌ریزی ماه مبارک رمضان با حضور رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، مدیران شهرداری نواحی و رئیس شورای اجتماعی محلات در محل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان کرد: ماه مبارک رمضان فرصتی برای شب‌زنده‌داری، دعا و نیایش برای رسیدن به محبوب و فرصتی برای مناجات، نیایش با خداوند منان و فرصتی برای بخشیدن و بخشیده شدن است.

محمدمهدی جهانبخش افزود: رمضان ماه پربرکت و ضیافت الهی است که باید با تصحیح در رفتار و کردار خود بتوانیم در راه تقرب الهی و خدمت هرچه بیشتر به شهروندان گام برداریم.

وی اضافه کرد: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس در راستای توجه به مقوله‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به‌عنوان مقوله‌های محوری در محلات سعی در اجرای برنامه‌های مختلف در این ماه مبارک در سطح شهر بندرعباس دارد.

جهانبخش تصریح کرد: ازآنجاکه رویکرد شهرداری بندرعباس بر ناحیه محوری است، بر آن هستیم امسال با همکاری و مشارکت نواحی ۹ گانه شهرداری بندرعباس و شورای اجتماعی محلات برنامه‌های ماه مبارک رمضان در محلات را برگزار کنیم.

وی اضافه کرد: استفاده از این ظرفیت‌های باعث می‌شود برنامه‌ها به‌طور شکیل‌تر برگزار شود و مقررشده است در برگزاری کرسی‌های تلاوت با حضور قاریان محلات، افراد شاخص، نخبه و مفاخر هر محله با تقدیر از آن‌ها برگزار شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم در ماه رمضان امسال کرسی‌های تلاوت قرآن کریم در مساجدی برگزار شوند که در سال‌های گذشته ویژه‌برنامه‌های ماه رمضان در آن محلات برگزار نشده است.

وی عنوان کرد: همه عزم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بر ایجاد تحول در محلات کمتر توسعه‌یافته متمرکز است و با برگزاری ویژه‌برنامه‌ها در محلات مختلف بندرعباس به دنبال ارتباط مستقیم شهروندان با مسئولین در جهت بررسی مشکلاتشان هستیم.