مسابقات پرتاب آزاد بسکتبال شهروندی در بندرعباس برگزار شد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس از برگزاری مسابقات پرتاب آزاد بسکتبال شهروندی در بندرعباس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش تصریح کرد: با ارزش‌ترین سرمایه، سرمایه انسانی است که باید سلامت آن‌ها را پیش از هر موضوعی مدنظر قرار دهیم و از این رو در جهت جامعه پویا و سالم باید توجه ویژه‌ای به ورزش شهروندی داشته باشیم.

وی اضافه کرد: کمیته ورزش شهروندی شهرداری بندرعباس که به تازگی فعالیت‌های خود را آغاز کرده است در جهت گسترش فعالیت‌های ورزشی در محلات با راه‌اندازی انجمن‌های مختلف این فعالیت‌ها را به شکل ویژه‌تری در حال پیگیری است.

جهانبخش خاطرنشان کرد: در همین راستا مسابقات پرتاب آزاد بسکتبال ویژه آقایان و بانوان با استقبال ویژه شهروندان علاقه‌مند با همکاری هیئت بسکتبال هرمزگان و شهرداری منطقه ۲ بندرعباس برگزار شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: در این مسابقات که با حضور ۸۵ نفر آقا و ۲۷ نفر خانم در زمین ورزشی زنده‌یاد ژیان فر واقع در محله سیم بالا برگزار شد، از نفرات اول تا ششم به تفکیک آقایان و بانوان با اهدای جوایز و مدال تقدیر شد.

وی عنوان کرد: در این رقابت در بخش آقایان امیرعلی دستغیب (مقام اول)، محمود گردی تختی (مقام دوم)، امیرمحمد محمدی (مقام سوم)، سام مظفری (مقام چهارم)، آرین گردی تختی (مقام پنجم) و آقایان شاهی و ارشک حصیبی مشترکا مقام دوم را کسب کردند.

جهانبخش ابراز کرد: در بخش بانوان رده سنی نونهالان ریحانه هنگام پور آزاد (مقام اول)، ایناز شجاعی (مقام دوم) و یاس زاهدزاده (مقام سوم) و در رده سنی بزرگ‌سالان نیز راحله خلفی نژاد (مقام اول)، شیما ساعدی (مقام دوم) و مائده مریدی (مقام سوم) را کسب کردند.

گفتنی است اهدای جوایز این رقابت‌ها با حضور سید فاضل بلوکی رئیس هیئت بسکتبال هرمزگان، کیانوش جهانبخش عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رضایی رئیس هیئت بسکتبال شهرستان بندرعباس و دیگر مسئولین برگزار شد.

همچنین جهت بازسازی و ترمیم زمین های رو باز بسکتبال خیابانی با همکاری مهندس رنجبری شهردار منطقه ٢ حلقه های بسکتبال زمین ورزشی اتحاد تقدیم  نماینده این زمین ورزشی گردید.

FavoriteLoadingAdd to favorites
RSS
Instagram