مسابقات والیبال ساحلی شهروندی در بندرعباس برگزار شد

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس از برگزاری مسابقات والیبال ساحلی شهروندی در بندرعباس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش تصریح کرد: با ارزش‌ترین سرمایه، سرمایه انسانی است که باید سلامت آن‌ها را پیش از هر موضوعی مدنظر قرار دهیم و از این رو در جهت جامعه پویا و سالم باید توجه ویژه‌ای به ورزش شهروندی داشته باشیم.

وی اضافه کرد: کمیته ورزش شهروندی شهرداری بندرعباس که به تازگی فعالیت‌های خود را آغاز کرده است در جهت گسترش فعالیت‌های ورزشی در محلات با راه‌اندازی انجمن‌های مختلف این فعالیت‌ها را به شکل ویژه‌تری در حال پیگیری است.

جهانبخش خاطرنشان کرد: در همین راستا مسابقات والیبال ساحلی ویژه آقایان و بانوان با استقبال ویژه شهروندان علاقه‌مند با همکاری هیئت والیبال هرمزگان برگزار شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس تصریح کرد: در پایان این مسابقات در بخش آقایان که در زمین والیبال ساحلی مجموعه ورزشی هفت تیر برگزار شد، تیم‌های سهند (مهدی محمدی – افشین حیدری نژاد)، بتا (محمدرضا شبیری – رسول خواجه) و زنده‌یاد خاکی زاده (ابوالحسن خاکی زاده – محمدرضا ملکشاهی) به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

وی گفت: در بخش بانوان این مسابقات که در زمین والیبال ساحلی بوستان اصالت برگزار شد نیز تیم‌های سپیده میناب B (فاطمه لطفی – اتوسا هداوند)، سپیده میناب A (فاطمه پلاشی – سحر خوشبخت) و بدر خمیر B (سارا ملازاده – فاخره طبیب زاده) به ترتیب عناوین برتر را کسب کردند.