آخرین کرسی تلاوت قرآن کریم در طرح نسیم همدلی ۴ برگزار شد

در بیست و هشتمین روز از ماه مبارک رمضان کرسی تلاوت قرآن کریم در مسجد سلمان فارسی محله اسلام آباد واقع در کوی ملت بندرعباس با حضور مؤمنین روزه‌دار این محله برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس اظهار کرد: در بیست و هشتمین روز از ماه مبارک رمضان کرسی تلاوت قرآن کریم در مسجد سلمان فارسی محله اسلام آباد واقع در کوی ملت بندرعباس با حضور مؤمنین روزه‌دار این محله برگزار شد.

محمدمهدی جهانبخش ادامه داد: در این طرح سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس با همکاری و مشارکت مناطق سه‌گانه شهرداری بندرعباس، شورای اجتماعی محلات و موسسه قرآنی بیت النور هرمزگان کرسی‌های تلاوت قرآن کریم را در محلات مختلف بندرعباس در حال برگزاری است.

وی افزود: در این مراسم علاوه بر برگزاری کرسی تلاوت قرآن کریم و تقدیر از افراد شاخص آن محله صورت گرفت و پس از اقامه نماز جماعت در این مسجد با برپایی سفره افطاری ساده از حاضرین پذیرایی به عمل آمد.

جهانبخش عنوان کرد: عزم سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بر ایجاد تحول در محلات کمتر توسعه‌یافته متمرکز است و با برگزاری ویژه‌برنامه‌ها در محلات مختلف بندرعباس به دنبال ارتباط مستقیم شهروندان با مسئولین در جهت بررسی مشکلاتشان هستیم.